KONIEC (POWAŻNEJ) KARIERY MATEUSZA TRYCA?

Duża niespodzianka w Białymstoku. Mateusz Tryc (14-2, 7 KO) - dwukrotny ćwierćfinalista mistrzostw Europy w boksie olimpijskim, zanotował drugą porażkę z rzędu przed czasem.

O ile nokaut z rąk Leonard Carrillo był wliczony w ryzyko, to dziś podopieczny Andrzeja Liczika miał odbudować się kosztem Petro Lakockija (2-2, 2 KO). Od początku jednak Ukrainiec podjął rękawicę i w półdystansie bił się jak równy z równym z Polakiem. Trzeba przyznać, że oglądało się to wybornie, ale kiedyś Mateusz po prostu przejechałby się po takim rywalu...

Na początku piątej odsłony Tryc wstrząsnął przeciwnikiem prawym podbródkowym. Kilkadziesiąt sekund później taka sama akcja zakończyła potyczkę, lecz tym razem to Lakockij trafił czystko podbródkiem, poprawił raz jeszcze tym samym ciosem, posyłając naszego rodaka na deski. Mateusz powstał na dziewięć, ale sędzia popatrzył mu w oczy i pomimo protestów zawodnika zastopował potyczkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 20-05-2023 22:09:15 
Przerwanie walki bardzo kontrowersyjne.Tryc ciężko upadł,ale wstał na 8 i nie był zamroczony,ale trzeba przyznać,że wyglądał w tej walce tragicznie.Wolny,kondycja słaba,defensywa beznadziejna.Przegrać z takim przeciwnikiem,który trenuje boks od niedawna,to po prostu wstyd.Poważnej kariery koniec,ale solidny zawodnik na polskie podwórko.Może następna walka Tryc vs Czerklewicz?
 Autor komentarza: HNS
Data: 20-05-2023 22:46:21 
Sędzia to przerwał bo obawiał się, że zwałują Ukraińca ;) Tryc beznadzieja, ostry zjazd w dół, brak kondycji i planu na idącego do przodu zawodnika.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 21-05-2023 07:21:53 
Sama walka mogła sie podobać, a przerwanie kiepskie, Nie zmienia to faktu że Tryc wyglądal tragicznie. Jakby był już rozbitym. Łykał podbródki ukrainca jak pelikan.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-05-2023 11:02:40 
Zacna awantura, a zakończenie iście brytyjskie, co pozostawia niesmak.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.