HAYE DOŁĄCZYŁ DO JONESA JUNIORA W SZTABIE SZKOLENIOWYM EUBANKA JR

Przerost formy nad treścią? Wkrótce się przekonamy. David Haye uzupełnia sztab szkoleniowy Chrisa Eubanka Jr (32-3, 23 KO). Głównym trenerem pozostaje Roy Jones Jr.

Jest wielu sceptyków, którzy podważają zdolności trenerskie Jonesa Juniora. Bo nie każdy wielki zawodnik musi być dobrym szkoleniowcem. Głosy te nasiliły się po porażce Eubanka z Liamem Smithem (33-3-1, 20 KO) w połowie stycznia. A już 1 lipca okazja do rewanżu, znów w Manchesterze.

- To dodatkowa motywacja dla Chrisa. Haye to były mistrz świata z wielkim doświadczeniem w tym biznesie, a co dwie głowy to nie jedna. Haye położy na stół nie tylko doświadczenie, ale i świetne oko oraz bokserskie IQ - mówi Jones Junior.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-05-2023 17:13:20 
Nazwiska zacne, ale one nie walczą, a bywa, że i nie trenują. Eubank też brzmi legendarnie, tyle że Jr., a temu jednak sporo brakuje do papy. Choć dość solidny jest.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 19-05-2023 18:40:33 
Super. Czyli do zespołu dołączył kolejny typ, którego boks oparty był na naturalnym refleksie i motoryce. I który, kiedy już mu się to wszystko z wiekiem posypało, oberwał dwa spektakularne łomoty od typa, który karierę rozpoczynał w półciężkiej. Na pewno świetnie Eubankowi poradzi :P Chociaż akurat Smithowi to Jr. może się udanie zrewanżować, nawet pomimo takich orłów w zespole :)
 Autor komentarza: Kabanostry89
Data: 19-05-2023 18:45:19 
Kopia zawsze będzie tylko kopią,nie da się być drugim Royem Jonesem Juniorem,można walczyć w podobnym stylu ale to nie będzie naturalne,u Roya bylo.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 19-05-2023 19:39:55 
Ja tam jestem za, zarowno RJJ jak i DH poznali wady dynamicznego stylu opierajacego sie na refleksie wiec moze sa wstanie cos tam poprawic u Eubanka juniora. Lepsze to niz chodzenie na smyczy starego, lepsze tez niz na tym etapie kariery wybierac kogos kto szkoli zupelnie inaczej, przeciez jakby trenerem Eubanka zostal teraz np. Łapin to Chris Jr. dostalby w pape od Szeremety.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 19-05-2023 20:38:28 
Eubak jr. musi przyjąc do wiadomości że nie jest takiej klasy zawodnikiem jak swój ojciec. Z saundersem przegrał wyszkoleniem BJS, Z Grovesem inteligencją Geoerga, a Liam go zranił przy jego nonszalanckiej postawie i zastopował. Nieważne ilu wybitnuch gości do swojego teamu zatrudni legend, nie przeskoczy to jego ograniczeń..
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 19-05-2023 20:39:05 
*zatrudni Chris
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.