MARTIN BAKOLE: ZAMIERZAM CIĘŻKO ZNOKAUTOWAĆ WHYTE'A

Martin Bakole (19-1, 14 KO) już w Rzeszowie, gdzie wygrał ostatnią walkę, rzucił rękawice Dillianowi Whyte'owi (29-3, 19 KO). Wtedy omal obaj się nie pobili. Ale Kongijczyk chętnie wyciągnie Anglika do ringu.

Whyte ma nadzieję na sierpniowy rewanż z Anthonym Joshuą. To jego priorytet, lecz jeśli AJ pójdzie inną drogą, drugi w rankingu WBA Bakole byłby łakomym kąskiem.

- Byłem na niego zły, bo wyzywał mnie do walki. Jeśli ktoś rzuca mi wyzwanie, to jestem gotowy stanąć naprzeciw niego i powiedzieć "Dawaj, zawalczmy". A jeśli nie jesteś gotowy, to lepiej siedź cicho i się nie odzywaj. Whyte wyglądał w Rzeszowie na wystraszonego. Zapraszał mnie na górę, ale ring był na dole, a ja widziałem strach w jego oczach. Chcę mu zrobić to samo co zrobił Fury. Zamierzam doprowadzić do tej walki i ciężko znokautować Whyte'a - powiedział Bakole.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 17-05-2023 19:47:11 
I to jest walka, a nie odgrzewane kotlety typu Whyte - AJ. Stawiałbym na Bakole..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 17-05-2023 20:15:25 
Bakole to tur i Whyte ze swoim stylem idealnie będzie mu pasował i ostatecznie rozbije go w ringu, choć Dillian to był swego czasu kozak, tyle że to już czas przeszły.
 Autor komentarza: Peyotl
Data: 17-05-2023 21:30:25 
Whyte kozak? Mam inne zdanie na ten temat, to był zawsze tylko prosty, nieskomplikowany bokser, żeby nie powiedzieć bijok.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 17-05-2023 21:36:10 
Peyotl
Myślę podobnie jak kolega puncher. Bo jednak Whyte będąć trzy lata (sic!) mandatory do pasa wbc nie siedział na dupie tylko walczył i wygrywał, był nokautowany by za chwilę swoją pozycje odrobić. Trzeba szanować takich pieściarzy. Tak samo w tej chwili jest niejako z Joe Joycem, bo on będac mandatory wbo, brał kolejne walki (choc de facto niu musiał).. Whyte to przykład pieściarza z mega jajami..
 Autor komentarza: HNS
Data: 17-05-2023 22:36:33 
Whyte będzie coraz częściej wywoływany przez grupę pościgową. Jest wysoko w rankingach wszystkich federacji, ma nazwisko i kapitalne resume. Tyle, że jego obecna pozycja jest za dokonane zasługi (i słusznie) a nie aktualną formę. Ewidentnie przejawia oznaki rozbicia (tyle wojen na koncie), ma problemy z wagą i chyba też już motywacją do przygotowań. Następny w kolejce dla prospektów to Ortiz.
 Autor komentarza: Peyotl
Data: 17-05-2023 22:55:12 
Nie mówię o jego ambicji tylko umiejętnościach. "Kapitalne resume"? Tzn kto dokładnie? Może spętany przez swoją psychikę Parker, bo poza nim Chisora, Helenius, Rivas czy Waszka? Dla mnie to nie jest kapitalne resume niestety. Joe to podobny przypadek. Na bezrybiu i rak ryba, jak to mówią...
 Autor komentarza: rocky86
Data: 18-05-2023 09:07:45 
Povietkin, Parker, 2x Chisora, Rivas.

Tak po prawdzie, to on ma lepsze resume od Wildera, który zasadniczo pokonał wyłącznie Ortiza x2, dalej Stiverne czy Breazeale

Whyte ma naprawdę bardzo bogate CV
 Autor komentarza: Peyotl
Data: 18-05-2023 13:34:10 
Nie będę się upierał skoro to jest "bardzo bogate CV" :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.