PROMOTOR LERENY: ZA WSZELKĄ CENĘ ŚCIĄGNIEMY RÓŻAŃSKIEGO DO NAS

Rodney Berman - promotor Kevina Lereny (29-2, 14 KO), najpierw zorganizował mu w RPA oficjalny eliminator do pasa WBC, a teraz zapowiada, że sprowadzi na walkę wyjazdową Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO).

Lerena wykorzystał szansę, pokonał w sobotni wieczór jednogłośnym werdyktem sędziów Ryada Merhy'ego (31-2, 26 KO) i został obowiązkowym pretendentem do pasa WBC kategorii bridger. A na tronie WBC w limicie 101,6 kilograma od 22 kwietnia zasiada właśnie bombardier z Rzeszowa.

W teorii Łukasz powinien w kolejnej potyczce skrzyżować rękawice właśnie z Kevinem. Niewykluczone jednak, że mający dobre relacje z prezydentem WBC Andrzej Wasilewski - promotor Różańskiego, zdoła mu zorganizować jedną dobrowolną obronę. Oczywiście Berman i Lerena będą naciskać, by starcie z Polakiem odbyło się jak najszybciej. Najlepiej na ich terenie.

- Nie będę szczędził kosztów, by walka o mistrzostwo świata odbyła się w tym kraju. Nie pozwolę, żebyśmy musieli lecieć do Polski. Za wszelką cenę, uzbieramy potrzebne nam pieniądze - zapowiada promotor z RPA. A my mamy z nim złe wspomnienia. Blisko osiem lat temu Mateusz Masternak zdominował Johnny'ego Mullera, dwukrotnie położył go na deski, a przegrał stosunkiem głosów dwa do jednego. I mając ten skandal w pamięci szef KnockOut Promotions z pewnością będzie chciał uniknąć wycieczki do Afryki.

- Kiedy masz przed sobą walkę dwóch wojowników, potrzebujesz tłumu, który poprowadzi cię do zwycięstwa. A kibice Kevina, kibice z RPA, są wspaniali. Zapewnię im ten pojedynek na naszym terenie - dodał Berman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 16-05-2023 17:18:43 
Oby nie, a cena okazała się zbyt wygórowana, bo i teren gorący i można się sparzyć będąc nawet lepszym...
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 16-05-2023 17:21:10 
Dla Różańskiego nie powinno być to bardzo znaczące bo on i tak musi to załatwić w ciągu 4 rund jeśli tego nie zrobi to przegra przez decyzje lub w późniejszej fazie padnie ze zmęczenia.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 16-05-2023 19:21:13 
Muller-Masternak to był jeden z większych wałków, jakie widziałem, chociaż kontrkandydatów na pewno jest sporo (ostatnio np. Yoka-Bakole, choć tam wałek nie wypaczył wyniku).
 Autor komentarza: gerlach
Data: 16-05-2023 21:32:41 
@Fakulaev,

Dokladnie, Rozan tu sie na punkty nie bedzie bawil. Bedzie probowal zahaczyc czyms Lerene i natychmiast go dojechac.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 17-05-2023 12:10:55 
wyjście do ringu z założeniem że musisz zrobić nokaut to idiotyzm w boksie, Różański zresztą o tym wie sam przed ostatnim pojedynkiem powtarzał 50 razy że jest przygotowany na boks 12 rund, tak musi być zawsze, wychodzi boksujesz na maksa agresywnie, a jeśli wejdzie cios, zamroczy, obojętne w pierwszej czy 12 rundzie to "wpierw na dół potem na górę" kończysz walkę jak mówił jeden stary trener
 Autor komentarza: Clevland
Data: 17-05-2023 14:36:41 
Na pewno chcieliby zorganizować walkę w największym upale i w mieście o najwyższym położeniu nad poziomem morza (jak to miało miejsce w przypadku Mastera).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.