19 MAJA W ZŁOTOWIE MIKS WALK ZAWODOWYCH I OLIMPIJSKICH

Wielkopolski Złotów czekał na bokserską galę, a Złotów Boxing Night będzie połączeniem pięściarstwa zawodowego i olimpijskiego. 19 maja do ringu wejdą bokserzy i doświadczeni, i młodzi, a także niepokonani wśród profesjonalistów. Zadebiutuje utytułowany Paweł Brach. Nie zabraknie walk zawodników Sparty Złotów. Transmisja w TVP Sport. Bilety na eBilet.pl.

Jednym z najważniejszych wydarzeń gali będzie pokazowy pojedynek Damiana "Wrzosa" Wrzesińskiego (26-2-2, 7 KO). W rodzinnym Złotowie zaprezentuje swoje umiejętności na tydzień przed życiową szansą, jaką jest walka o pas federacji IBO kategorii super piórkowej z Anthonym Cacace'em (20-1, 7 KO).

Zawodowe pojedynki stoczą m.in. Łukasz Maciec, Kamil Kuździeń, Tomasz Nowicki, debiutujący medalista Mistrzostw Europy Młodzieżowców Paweł Brach i znany ze świetnych walk na GROMDZIE Wasyl Halycz.

Łukasz Maciec zmierzy się z Jewgienim Makarczukiem, który niedawno pokonał Tomasza Nowieckiego w Dzierżoniowie. Z kolei "Joker" Nowicki będzie rywalizował z Johanem Perezem, dawnym pogromcą m.in. Paula Spadafory.

Zbliżający się do małego jubileuszu Kamil Kuździeń o dziewiąte zwycięstwo powalczy z Artjomem Rażykiem, który ostatnio zremisował z Rafałem Dudkiem. Natomiast świetny bijok na gołe pięści Wasyl Halycz w kolejnej walce zawodowej skrzyżuje rękawice z Bartoszem Kwiatkowskim.

Na miejscowych kibiców czeka także gratka w postaci pojedynków z udziałem zawodniczek i zawodników MLKB Sparta Złotów. W młodzikach dojdzie do walki 13-latków z wagi 36 kg Filipa Cetery i Jakuba Łachety. W tej grupie wiekowej wystąpi także ich rówieśniczka Natalia Klimek (51 kg). Bardzo ciekawie zapowiada się starcie medalistek Mistrzostw Polski kat. 81 kg – Darii Napory i Patrycji Braun.

Galę organizuje Tymex Boxing Promotion z MB Promotions, Queensberry Polska i Miasto Złotow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.