GWOZDYK ZNÓW LŚNI I WYGRYWA, MARTINEZ OBRONIŁ PAS WBC

Po powrocie ze sportowej emerytury Aleksander Gwozdyk (19-1, 15 KO) zanotował drugie zwycięstwo w ciągu trzech miesięcy. Tym razem naprawdę cenne.

Były mistrz WBC wagi półciężkiej skrzyżował rękawice z twardym i cenionym Ricardsem Bolotniksem (19-7-1, 8 KO). Ukrainiec zaczął spokojnie, ale z każdą kolejną minutą łapał luz i rytm, podkręcając również tempo. W szóstej rundzie pojedynek został zatrzymany. Gwozdyk wraca na salony w limicie 79,4 kilograma!

Tuż przed daniem głównym, czyli występem Canelo, Julio Cesar Martinez (20-2, 14 KO) obronił pas WBC kategorii muszej. Ambitny Ronal Batista (15-3, 9 KO) w siódmej rundzie był liczony i od tego momentu pojedynek zrobił się jednostronny. Potrwał do połowy jedenastej odsłony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 07-05-2023 11:07:53 
Pojawi sie druga czasowka na Gvozdyku i skonczy kariere znowu,
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 07-05-2023 11:30:37 
Chciał sobie te parę rund poboksować. Jeśli podjął decyzję o powrocie po sparingach z Canelo i Ramirezem, to znaczy, że widzi jakiś tam potencjał, żeby powalczyć o podium tej kategorii i pewna wygrana nad Bolotniksem wydaje się to potwierdzać. Mimo wszystko jednak trochę za dużo przyjmował, chociaż zagrożony nie był.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 07-05-2023 12:27:33 
Podejrzewam że solidnie oklepywał ten rudy ryj i stwierdził że czemu nie..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-05-2023 14:53:16 
Dobra walka, szkoda że przy z lekka pustawych trybunach, ale Aleksander nie zapomniał jak się boksuje, w końcu to taki książkowy pięściarz co zaprezentował w ringu, lewy prosty chodził jak za dawnych lat przeplatane to wszystko czasami prawym i fajnym podbródkowym, owszem przyjął coś tam od czasu do czasu, ale nie raziło to w oczy. Ukrainiec jest gotowy na Bauderlique'a, albo Buatsie'ego, a potem to już wyłącznie śmietanka tej wagi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.