SOCZYŃSKI I KUŹDZIEŃ POZNALI NAZWISKA RYWALI

Dwóch niepokonanych polskich pięściarzy - Kamil Kuździeń (8-0, 3 KO) oraz Michał Soczyński (6-0, 3 KO), poznali nazwiska rywali na kolejne walki.

Kuździeń wystąpi 19 maja w Złotowie, gdzie naprzeciw niego stanie Artiom Rażyk (1-0-1). Ukrainiec niedawno zremisował z Rafałem Dudkiem.

Występujący w kategorii cruiser "Soczek" wraca za tydzień do Londynu, gdzie stoczył już dwie walki. Tym razem na dystansie sześciu rund przetestuje go twardy Israel Duffus (20-9, 17 KO), który potrafił przeboksować po dziesięć rund z Fanlongiem Mengiem i Cheavonem Clarke'em. Nie ma więc co nastawiać się na szybką robotę.

Rekord Soczyńskiego powinien tak naprawdę wynosić 8-0, ale przez "polskie piekiełko" dwóch pierwszych walk nie wpisano mu do rekordu. Poniżej przypominamy jedną z tych dwóch walk, tak żebyście nie zapomnieli...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 05-05-2023 17:03:41 
Jestem ciekaw gdzie Soczyński będzie za powiedzmy 10 walk? Silny, nieopierzony, nie stroniący od ofensywy, może z czasem zostanie drugim Cieślakiem? Pozostaje praca,praca i jeszcze raz pracą nad sobą. Jak pokazuje przykład Różańskiego bajki się spełniają...
 Autor komentarza: leon84
Data: 05-05-2023 17:14:18 
Duffusa miałem okazję oglądać w ostatniej w walce z Clarkiem i pokazał się z niezłej strony.To będzie mocny test dla Soczyńskiego.
 Autor komentarza: garylinker
Data: 06-05-2023 08:34:59 
Duffus to przede wszystkim bokser, nie bijok. Jeszcze pół roku temu stawiałbym na niego, jednak teraz ciekawią mnie efekty pracy z nowym trenerem Soczyńskiego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.