GWOZDYK: DOBRE SPARINGI Z CANELO ZMOTYWOWAŁY MNIE DO POWROTU

Aleksander Gwozdyk (18-1, 14 KO) był już obiema nogami na emeryturze, ale rosyjska inwazja na Ukrainę i dobra postawa na sparingach z Saulem Alvarezem (58-2-2, 39 KO) spowodowały, że były mistrz WBC postanowił wrócić między liny.

SOLIDNY TEST DLA GWOZDYKA NA ROZPISCE GALI CANELO >>>

- W 2019 roku pomyślałem, że to dobry moment, by spróbować swoich sił w czymś innym niż boks, próbując założyć własny biznes na Ukrainie. Brak doświadczenia i rosyjska inwazja postawiły jednak duży krzyżyk na moich planach. Nie wiedziałem, co robić dalej, aż tu nagle dostałem zaproszenie od Canelo, by zostać jego sparingpartnerem przed walką z Biwołem.

- Spędziłem z nim cały obóz, byłem zadowolony ze swojej postawy, więc pomysł powrotu pojawił się automatycznie. Wciąż mam wiele do osiągnięcia w boksie. Dążę do tego, by zostać dwukrotnym mistrzem świata, i chciałbym zdobyć prawo do walki z najlepszymi - Arturem Beterbijewem i Dmitrijem Biwołem.

- Jeśli będę mógł reprezentować mój kraj na arenie międzynarodowej, zwróci to uwagę większej liczby osób na wszystkie okrucieństwa, których dopuszczają się Rosjanie w moim kraju. To mój cel, by kontynuować walkę pod naszą flagą na całym świecie - podsumował Gwozdyk.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 30-04-2023 13:03:39 
Czyli można powiedzieć, że Canelo go wskrzesił. Zobaczymy co z tego wyniknie, ale po takiej przerwie ciężko mu będzie wrócić do dużej gry i to w takim wieku.
 Autor komentarza: Uznam
Data: 30-04-2023 13:07:58 
Wygląda na to, że to były łatwe sparingi dla Gwozdyka, skoro pomyślał o powrocie. Canelo jak wiadomo nie ma nóg, a Gwozdyk i warunki ma dobre i lubi sobie pobiegać w ringu. Taki gorszy Bivol.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-04-2023 13:22:42 
Jak odprawi Bolotniksa dobrze jakby zmierzył się z kimś pokroju Bauderlique'a, a w razie sukcesu może już startować do grubych ryb wagi półciężkiej.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 30-04-2023 13:34:03 
Podejrzewam że nieźle przestawiał rudego na sparingach..
 Autor komentarza: Marduk
Data: 30-04-2023 13:35:04 
Hajs zmotywował mnie do powrotu. Chłop zrozumiał, że pewnie pójdzie do budowlanki czy zwykłej roboty i chce jeszcze raz spróbować i trochę dorobić niż stać przy betoniarce.
 Autor komentarza: hms
Data: 30-04-2023 14:06:33 
Jeśli się nie mylę to Atlas mówił, że Gwozdyk ma jakiś biznes, z którego może żyć
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.