BELLEW: NOWY STYL FURY'EGO DUŻO BARDZIEJ PASUJE USYKOWI

To Aleksander Usyk (20-0, 13 KO) - wtedy jeszcze król kategorii cruiser, zakończył karierę Tony'ego Bellew. Emeryt z Liverpoolu przekonuje, że nowy styl Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) sprawia, że Usykowi łatwiej będzie go pokonać.

Obaj przed ewentualną unifikacją wszystkich pasów stoczą wcześniej letnią walkę. Fury (WBC) jest szykowany na 22 lipca, a w kuluarach pojawia się nazwisko Andy'ego Ruiza (35-2, 22 KO). Usyk jest łączony z występem w Polsce przeciwko Danielowi Dubois (19-1, 18 KO). Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ >>>

- Numerem jeden wagi ciężkiej jest wciąż Fury, to nie podlega dyskusji, ale jego styl będzie pasował Usykowi. On może to przegrać. Tyson z walki z Władimirem Kliczką pokonałby Usyka. Ten wielkolud poruszał się jak zawodnik wagi półciężkiej, ale on zmienił się pod ręką trenera "Sugar" Hilla. Teraz stoi na przedniej nodze, lubi bić z kontry i jest w ringu bardziej agresywny. A to wszystko dużo bardziej pasuje Usykowi niż stary Fury spod ręki wujka Petera. Dziś łatwiej będzie go pokonać. Poza tym Fury często łamie swoich rywali mentalnie, rozbija ich psychicznie jeszcze przed walką. A Usyk jest ostatnim gościem, którego możesz złamać mentalnie - powiedział Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 29-04-2023 19:53:07 
Fury niea swojego stylu on walczy z każdym inaczej i tu jest jego potęga.. style to on może zmieniać kiedy chcę i w trakcie walki tak jak pozycję..
 Autor komentarza: Soku
Data: 29-04-2023 21:19:09 
Fury jest wielkim mistrzem świata, ale w ... uciekaniu przed rywalami, którzy mu nie pasują.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 29-04-2023 21:25:27 
Bellew walczył z Usykiem w stylu Furego i szło mu zajebiście.
Ale zabrakło paliwa.
Zabrakło mu paliwa bo walczył w nie swoim stylu.
Tak to określił Fury…
 Autor komentarza: greghostor
Data: 29-04-2023 22:06:21 
Usyk to jedyny człowiek średni który ma szanse oszukać tego klauna i nie weźmie tej walki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.