CHISORA I FRANKLIN ZGŁASZAJĄ SIĘ NA OCHOTNIKA DO ZHANGA ZHILEI

Długa kolejka chętnych ustawi się teraz do Zhanga Zhilei (25-1-1, 20 KO). Na ochotnika zgłosili się już Dereck Chisora (33-13, 23 KO) oraz Jermaine Franklin (21-2, 14 KO).

- Chcę tej walki, chcę poczuć chińską siłę - wypalił w swoim stylu Chisora.

ZHANG ZHILEI: TYSON FURY NIE MA MOCNEJ SZCZĘKI, ZNOKAUTUJĘ GO >>>

- Nie uważam wyniku tej walki za dużą niespodziankę. Joyce cały czas udowadniał dopiero swoją wartość, a ludzie oceniali go głównie poprzez liczby w jego rekordzie. Zhilei wykorzystał szansę, więc czemu teraz nie miałby zawalczyć o mistrzostwo świata? Jeśli pojawi się taka okazja, chętnie z nim zaboksuję. To byłaby dla mnie fajna walka i szansa. Szczególnie teraz, gdy on ma pas WBO w wersji tymczasowej. Wyszedłem z walki z Joshuą bez poważniejszych szkód. Teraz jeszcze spędzam czas z rodziną, ale to ostatni tydzień wolnego i wracam na salę - powiedział z kolei Franklin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: 1Aleksandra1
Data: 16-04-2023 20:22:43 
"Zhilei wykorzystał szansę, więc czemu teraz nie miałby zawalczyć o mistrzostwo świata?"

A to niby ty masz tytuł mistrza?
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 16-04-2023 21:34:59 
Myślę, że topowi pięściarze z wagi ciężkiej powinni na siebie uważać. Choćby po to, żeby nie pociągnąć za sobą zgonu biednego Chisory. Wyobraźmy sobie na przykład sytuację, w której Usyka rozjeżdża pociąg. A następnie komunikat Chisory: "Pociąg wykorzystał szansę, więc czemu teraz nie miałby zawalczyć ze mną o mistrzostwo świata? Jeśli pojawi się taka okazja, chętnie z nim zaboksuję!"
 Autor komentarza: greghostor
Data: 17-04-2023 00:28:51 
Ja też mogę walczyć JJ taki miał być mistrz a okazał sie mistsz
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 17-04-2023 06:08:04 
A może Antoś "Braveheart" wyjdzie do Chińczyka? :) Czisory, Łajty błagam zniknijcie już, Franklin upośledzony boksersko :D chce zginąć w ringu. Myśli, że z wszystkimi będzie jak z Antosiem :D
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-04-2023 16:17:58 
Chisora? Zart? Chlop wychodzi zebrac na leb i skasowac hajsy jak ostatnio z TF, a nie zeby wygrywac. Moze sobie z Arreola powalczy?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.