BIWOŁ SZACHUJE CANELO: REWANŻ W SUPER ŚREDNIEJ

Wrześniowy rewanż Dmitrija Biwoła (21-0, 11 KO) z Saulem Alvarezem (58-2-2, 39 KO) pod znakiem zapytania? Pierwszą walkę wygrał Rosjanin i wie jak bardzo Meksykaninowi zależy na tej walce. Dlatego też stawia swoje warunki.

W maju ubiegłego roku Biwoł pokonał sławnego Canelo na kartach wszystkich sędziów 115:113, choć w rzeczywistości zdominował go dużo bardziej. Obronił wtedy pas WBA wagi półciężkiej. Wielu uznało, że Alvarez przegrał, ponieważ walczył nie w swojej naturalnej wadze. Meksykanin na granicy 76,2 kilograma ma wszystkie pasy mistrzowskie. Czy te 3,2 kilograma rzeczywiście robią różnicę? I właśnie tu obóz Rosjanina mówi "Szach".

- Mój zawodnik zgodzi się na rewanż tylko pod warunkiem, że odbędzie się w wadze super średniej o pasy WBC/WBA/IBF/WBO. On już raz pokonał Canelo i nie chce znów wysłuchiwać jakichś wymówek - powiedział Wadim Korniłow, menadżer Biwoła.

- Ciężko idą rozmowy w sprawie czerwcowej walki z Munguią. W ciągu tygodnia powinna zapaść ostateczna decyzja. Jeśli się nie uda, to może poczekamy aż do września, albo spróbujemy jeszcze zorganizować wcześniej walkę w lipcu z kimś innym. Ale największym wyzwaniem dla mojego zawodnika byłaby unifikacja wagi półciężkiej z Arturem Beterbijewem, który teraz musi bronić pasów z Callumem Smithem. A spełnieniem marzeń byłaby sytuacja, gdyby Dmitrij pokonał Canelo w super średniej oraz Beterbijewa w półciężkiej i został bezdyskusyjnym championem w obu limitach, mając tu i tu wszystkie cztery pasy. Nikt wcześniej tego nie dokonał - dodał Korniłow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 00:45:14 
Kacap w 168 nic nie wnosi do stołu, swoją drogą chyba nie ma z kim ruski walczyć skoro pojawiły się nawet te dziwne pomysły z Munguia.
 Autor komentarza: Analny
Data: 12-04-2023 01:16:17 
Polakos sportowo rudy w półciężkiej nie wnosi nic do stołu po ostatnim wpierdolu. Chce zejść do jego kategorii żeby później takie zjeby jak ty nie gadaly że bivol był za duży. Rudy pewnie już ma nachy pełne.
 Autor komentarza: nonitek
Data: 12-04-2023 04:13:34 
@Polakos

Akurat Biwoł po prostu odwiedza bokser.org i przeczytał jakieś 20 Twoich komentarzy jak to Canelo przegrał bo walczył w nie swojej wadze. Stąd takie wyzwanie dla rudego
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 06:27:32 
Kacap 168 wnosi cieżki wpierd...ol dla każdego zawodnika tej wagi . A szczególnie dla canaleli. Ruda dziwa ostatnio rozregulowała się po wołowinie i zejść poniżej 80 kg ciężko miomo że to karakan.
 Autor komentarza: Bartus83
Data: 12-04-2023 06:40:38 
Świetne zagranie Bivola, a jeżeli ktoś uważa że nic nie wnosi w super średniej to jest w błędzie... Wnosi bardzo dużo, bo to on jest zwycięzcą pierwszej walki i to mu pozwala stawiać warunki. A Canelo kombinuje z półciężka bo to on nic tam nie wnosi oprócz 4 rund na starcie na swoim koncie a w razie porażki ma pasy w wadze niżej...
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 12-04-2023 07:29:15 
Cóż, Alvarez znalazł się w przykrej i niekomfortowej sytuacji. Od czasu walki z Mayweatherem, czyli już od dekady, kolejni przeciwnicy byli w stanie pójść na niemal każde ustępstwo, żeby tylko dostać z nim walkę. Ponieważ była ona równoznaczna z wygraną kumulacji na loterii. To Meksykanin ustalał wszystkie zasady. Umowne limity, zmuszanie do nadmiernego duszenia wagi, z korzystnym limitem w dniu walki, walka miesiąc po ostatniej walce przeciwnika. Godzenie się na to, żeby wtedy jeszcze młody Canelo, dzięki różnym magicznym rytuałom był w ringu o trzy kategorie cięższy od rywala. Plus oczywiście za każdym razem własny ring, własna hala i własny zestaw tych samych sędziów.

A z Biwołem wyszedł ból dupy. Bo "kacapowi" najwyraźniej na kasie aż tak nie zależy, albo megalomańsko uważa, że sam zajmie miejsce Alvareza i wtedy to on będzie ustalał reguły, włącznie z finansowymi. Jakby tego było mało, to on chce teraz Meksykanina przydusić limitem wagowym. I jeszcze bezczelnie zabrać mu wszystkie posiadane przez niego pasy. Które Alvarez musiałby ponownie z mozołem zbierać do kupy, kiedy Biwołowi zechciałoby się je zwakować. Już sam fakt stawiania mu warunków musi Canelo mocno frustrować. Nie mówiąc już o uwierającej niczym kamień w bucie presji. Bo jak to wygląda? On, wielki, najwspanialszy i najsławniejszy galaktyczny Canelo MUSI wygrać następną walkę z jakimś Ryderam, żeby... dostąpić zaszczytu walki z Biwołem. Sądzę, że chłop dostaje cholery :)
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 07:40:00 
Problem w tym,że jak Bivol wskoczy do SS to reszta może się zwijać na emeryturę. Biorąc pod uwagę, że Canelo i Benavidez to najlepsi w tej wadze mają szansę pokonać kacapa dokładnie żadną, To co ma powiedzieć reszta.
Ryder. Czy "Niepokonany" Andrade który przez 15 lat(!!!) kariery najlepsza wygrana to ...Martirosojan i to wygrana w kiepskim stylu :(.

A tak ogólnie to rewanż nie ma sensu, po takiej deklasacji rewanżu nie wygrał jeszcze nikt.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 08:09:33 
Tylko kompletny idiota przychodzi oglądać wyścig charta z buldogiem.. To jak nazwać kogoś kto przychodzi na rewanż charta z buldogiem i jeszcze stawia na buldoga ?
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 12-04-2023 08:18:43 
Aż miło czytać jak troll cukrzykos został tak pięknie i błyskawicznie sprowadzony do parteru, kłaniam się kolegom. Bawół też sprowadził divę na ziemię.
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 12-04-2023 08:46:55 
Już to pisałem wiele razy, ale powtórzę - popieram taką politykę Bivola. W boksie nic nigdy nie wiadomo, na razie na horyzoncie nie widać dopinania szczegółów walki z Beterbievem, a cała ta sytuacja gdzie Kanel się rozporządza w LHW i od jego kaprysów zależy kierunek tej dywizji jest niedopuszczalny moim zdaniem i trzeba to ukrócić. Niech się Mex bije o swój dobytek
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 08:55:06 
nonitek

Jak chce udowodnić, że jest lepszy również w wadze Canela to niech schodzi niżej i niech pokaże, że zasługuje na taką walkę pokonując wcześniej innych dobrych zawodników. Kacap tu nie rozdaje kart i na tym w zasadzie można skończyć całą dyskusję.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 12-04-2023 09:09:02 
Nie wiem co zamierza Canelo, ale myślę, że takie podejście Biwoła może mu nawet pasować, bo to dobry moment żeby go olać i pójść po Bietierbijewa, który ma 3 pasy i stylowo będzie dużo łatwiejszym rywalem, albo Badou Jacka który wydaje się rywalem najłatwiejszym z tej trójki, a zdobyty pas w Cruiser to byłoby coś wielkiego. Na pytania ludzi o walkę z Biwołem może odpowiadać, że ten nie chciał mu dać rewanżu w półciężkiej i niech spierdala. Obawiam się tylko czy duma Canelo nie ucierpiała na tyle, że wpadł w jakąś obsesje na punkcie rewanżu z Biwołem, ale myślę, że jest na tyle ogarnięty i tak mądrze prowadzi swoją karierę, że to wykorzysta i pójdzie swoją drogą.
 Autor komentarza: Radek92
Data: 12-04-2023 09:19:43 
Polakos

Bivol już wiele razy mówił, że nie chce niczego udowadniać, to Canelo znacznie bardziej zależy na tej walce, a wynik pierwszego starcia nie stawia go na pozycji strony numer 1 przy kontraktowaniu. Bivol może sobie stawiać wymagania jakie chce, a Canelo albo je przyjmie albo odrzuci i nie dostanie swojego wymarzonego rewanżu.

Stonka

Myślę, że Bivol nie wejdzie do SS. Nawet jeśli będzie walczył z Canelo i go pokona, to pasów nie będzie bronił, raczej je zwakuje (to oczywiście tylko moje domysły) i będzie celował w cruiser.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-04-2023 09:27:45 
Piękne zagranie Bivola, coś w stylu sprawdzam. Podobnie zrobił Usyk z Furym i wyszła pełna zbroja..
Ponowny wpierdol ruskiego na rudym w 168 w zasadzie kończy jego poważną karierę. Dlatego Bivol musi się liczyć z całą armią zapisków i wymogów które będzie musiał spełnić, wliczając skorumpowamych sędziów i kto wie czy nie limitów nawodnieniowych. Oczywiście możemy także zapomnieć o walce poza Las Vegas, czyli kurwidołka rudego bankomatu. Canelo jest w czarnej dupie. Pięknie :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 09:30:24 
Radek92

Alvarezowi myślę, że zależy na tym rewanżu, ale też nie pozwoli żeby ktoś mu narzucał warunki. Zbyt małym graczem jest Bivol na tej scenie. Może być tak jak pisze Ogar - oleje Bivola i pójdzie po Artura Beterbijewa, który by mu leżał stylowo, a wtedy Bivol pozostanie bez żadnych opcji jeśli nie dojdzie do wewnątrz kacapskiej unifikacji.
 Autor komentarza: Radek92
Data: 12-04-2023 09:36:49 
Pytanie co zrobi Beterbijew, bo jak narazie z jego wypowiedzi wynika, że też chciałby unifikacji.
 Autor komentarza: Believer94
Data: 12-04-2023 09:40:54 
Rudy oszust by dostał taki wpierdziel od Beterbijeva żeby odrazu na emeryturę sterydziarz rudy poszedł.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-04-2023 09:43:41 
Generalnie ten rewanż jest zbyteczny. Walka była do jednej gęby, w dodatku rudej. Deklasacja. Canelo powinien zrozumieć że wyżej wała nie przeskoczy.. Ale wołowinowa duma na to nie pozwala.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 09:46:30 
Narazie to ma obowiązkowego Smitha, potem muszą liczyć, że się ewentualnie dogadają, a moim zdaniem do tego daleka droga bo i walka nie wygeneruje wielkiego zainteresowania, dwie różne telewizje itd.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-04-2023 09:48:39 
Canelo ma także obowiązkowego rywala w swojej wadze - Benavideza, a walka wygenerowałaby ogromne zainteresowanie.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-04-2023 09:53:21 
Gdzie nie spojrzeć czy to 168, czy 175, rudy będzie bity. Cudownie :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 09:53:24 
Wszystko co związane z Canelo wygeneruje ogromne zainteresowanie.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-04-2023 09:59:16 
Ostatnie podrygi rudzielca. Korzystaj. A jeszcze jakby Ci instagrama odstrzelili, to już będzie wyjątkowo udany dla mnie rok :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-04-2023 10:09:33 
@Introwertyk znowu zostałeś Jordanem tego wątku "23" chyba cię lubi. Dla mnie ta walka robiona jest na siłę niczym Fury vs Chisora III, niech Alvarez zawalczy z Morrelem Jr., Benavidezem, Andrade lub Mbilli i nie męczy wszystkich dookoła pojedynkiem w którym precyzyjny niczym chirurg i zimny jak urząd skarbowy Biwoł powtórzy swój wyczyn.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 12-04-2023 10:15:32 
Garbus@ Ty to musisz mieć smutne życie że czyjaś porażka powoduje dla ciebie udany rok. Psychopaci i dewianci myślą podobnymi kategoriami...
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 10:19:57 
Dla mnie to całkiem normalne, że jak ktoś bardzo długo jest na szczycie w jakieś dyscyplinie sportu to wiele osób wyczekuje jego porażki.
 Autor komentarza: Erwin
Data: 12-04-2023 10:26:55 
Moim zdaniem pojedynek Biwoła z cynamonem w super średniej to ryzykowny krok dla Rosjanina, cała jego kariera rozgrywa się w wadze półciężkiej. Wyjście do ringu w pierwszej w walce w nowym limicie z tak klasowym zawodnikiem jak Canelo to ryzyko porażki (nawet przed czasem). Myślę że jak dojdzie do walki tych pięściarze w wadze w której "chodzi" Saul to wygra to Meksykanin.
 Autor komentarza: JAx00
Data: 12-04-2023 10:32:04 
Alvarez chce 175 , Bivol 168 a ten garbaty kretyn pisze o jakis limitach nawodnieniowych , no kurwa debil po matce xD
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 12-04-2023 10:52:12 
Polakos
Bivol zbyt małym graczem? Haha pięściarz roku the Ring. Bivol już jest w pierwszej 10 największych graczy współczesnego boksu a ty chyba przespałeś ten moment
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-04-2023 11:41:46 
Widzę że "Trzej Amigos" znów w komplecie. Canelobot, Skawina i ich pies :)
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 12-04-2023 11:45:10 
Cukrzykos będąc etatowym tu trollem jest jak rządzący naszym pięknym krajem. Tak jak oni zawsze mają jakieś absurdalne wymówki np dot budowy za 1,5 miliarda bloku elektrowni w Ostrołęce aby go zaraz potem wyburzyć/rozebrać tak on też tą samą metodą broni w przypadku Canelo często czegoś nie do obrony. Metoda ta polega na umniejszaniu wszystkim wokół, robieniu z wszystkich wokół winnych i ślepym kulcie jednostki.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-04-2023 11:54:46 
Canelo to gość który lubi być bity i jeszcze za to bicie sporo płaci. Prawdopodobnie to jakaś forma seksualnej dewiacji. Tu jednak trzeba popytać jego rzecznika - Polakosa, który dogłębnie spenetrował i zanalizował karierę meksykanina. Do tego rzecznik często pisze że Canelo był podduszany. Asfiksjofilia to się nazywa i jest to kolejna odmiana BDSM. Dodając ogromną zażyłość na orgu Polakosa z niejakim Ogarem, oraz ich wykastrowanym czworonogiem samkutalisem (obecnie JAx00), można odnieść wrażenie że to jest jakaś jedna wielka banda seksualnych odchyleńców.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 12-04-2023 12:04:58 
Widzę garbus, że już tak zdurniałeś, że musisz wklejać swoje stare posty, bo nic nowego nie pojawia się w tym twoim chorym łbie.

http://www.bokser.org/content/2023/04/03/181254/index.jsp
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 12:12:05 
b0ndevi4nt

Co kogo obchodzi P4P? Mówię o znaczeniu sportowo-kibicowsko-promotorsko-biznesowym. W skrócie kim on jest żeby dyktować warunki sławnemu Canelo?
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 12-04-2023 12:27:02 
Ziemia do polakosa! Kim on jest? Gościem który go sprał przed jego publicznością. Kogo obchodzi p4p? Wszystkich. P4p ma wpływ na wszystko, na pozycję w boksie, na wpływy, na zarobki. Canelo spada z tej drabiny, Bivol się po niej wspina obecnie. Proponuję wyjąć głowę z dupy i to dostrzec w celu uniknięcia pisania śmiesznych postów ;)
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 12:31:29 
"W skrócie kim on jest żeby dyktować warunki sławnemu Canelo?"

Tym który obił go do jednej mordy, zdeklasował i upokorzył.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 12:33:31 
Tak, bardzo duże znaczenie ma P4P. Gołowkin jak był 1-2 P4P i miał 3 pasy to go Alvarez wycenił na 30%.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 12:42:01 
Podstarzały Floyd wycenił rudą na jakieś 12%. obił mordę i odesłał do meksyku.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 12:46:33 
Tyle, że Canelo wtedy nie był P4P tylko dzieciakiem, w dodatku go poddusili tym limitem żeby go pokonać.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 12:59:53 
14: Saul Alvarez – light-middleweight. (the downside on Alvarez: promised so much against Mayweather and delivered not very much at all)

:))) taki cytat
 Autor komentarza: Believer94
Data: 12-04-2023 13:09:20 
Polaków twój mózg co najwyżej jest pod duszony i to na amen już.
 Autor komentarza: omus79
Data: 12-04-2023 13:11:06 
Bivol podobno rękami nie mógł ruszać nazajutrz po ich walce. Tak mu Canelo ramiona poobijał 😅😅 A teraz śmie warunki stawiać?? 😅😅 Bardzo mądra decyzja z tym jednynym warunkiem u kacapa. Zobaczymy jak rudemu zależy na tej walce. Pozdro
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 12-04-2023 13:16:38 
Ogar

Dobre wpisy powinno się powielać :)
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 13:19:39 
To sobie sprawdź limity poszczególnych kategorii bo z tego co pamiętam to były 152 funty a nie 154.
 Autor komentarza: DrX
Data: 12-04-2023 14:08:47 
w tej wadze, w las vegas to go będzie musiał pokonać przed czasem bo nawet obijanie canelo przez 12 rund nie zapewni mu wygranej
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 12-04-2023 14:28:34 
DrX
Tylko, że nawet jeśli jako prawdziwy i nieoficjalny zwycięzca, przy braku nokautu a co za tym idzie bardzo prawdopodobnym wałku sędziów "przegra" to i tak nie straci pasa WBA. I tym samym nie zamknie sobie drogi do tego co dla niego jest priorytetem ( a nie spełnianiem zachcianek pokonanej divy) czyli walki unifikacyjnej z kadyrowcem.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 15:53:56 
"Tyle, że Canelo wtedy nie był P4P tylko dzieciakiem...."

Nie kłam misu -8lat!!! na pro miał 41 zawodowych walk i był zaraz po swej najlepszej walce w karierze z Troutem (nigdy nie zawalczy lepiej).
Nie ma gości którzy mająć 23 i 172 wzrostu mają problemy ze zrobienirm 69kg ..no chyba że kocha się meksykańsą wołowinę. a żeby zbić 0,7kg w stosunku do poprzedniej walki to wystarczy krócej się obciąć i splunąć dwa razy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-04-2023 16:23:42 
No i jestem 48, puncher48.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 17:30:18 
Stonek, jasne, że tak - tylko mnie zastanawia jedno, czemu nie było pełnych 154 funtów tylko dali Alvarezowi 152 funty. Niby się wydaje niedużo na pierwszy rzut oka, ale to już jest podduszanie.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 19:31:20 
Dlatego bo to Floyd jest i był wtedy największym bokserem 21w, więc rudy musiał skomleć o szansę żeby mu Floyd mordę obił. Floyd chodził wtedy w welter i przed i po Canelo na wagę wnosił 66kg. Więc i tak był łaskawy dla rudego że nie kazał mu się meldować w welter. A te kilo mniej to pewnie po to aby wiedział rudy gdzie jego miejsce. W ringu zrobił z niego pokrakę i upokorzył.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 20:54:42 
No, ale też pewnie niewielu przypuszczało, że później kariera Alvareza ułoży się tak bajkowo i uraczy nas tyloma świetnymi widowiskami - w tej kwestii się jak najbardziej wybronił, a jednocześnie zachował wielką klasę sportową.
 Autor komentarza: StonkaKartoflana
Data: 12-04-2023 21:13:15 
Było dokładnie tak jak się spodziewali ci co mają pojecie o boksie - czyli dopóki będą bokserzy do klasy trouta to będzie wygrywał, A spotkania z ekstraklasą skończą się obitą mordą i popisem bezradności albo remisem po śmierdzącym wale.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 21:17:31 
No ale bądź co bądź tą średnią i super średnią posprzątał dość dokładnie, a jeszcze dodatkowo tego Kowaliewa ułożył do snu. Ta jego droga w latach 18-21 imponująca mocno.
 Autor komentarza: mchy
Data: 12-04-2023 21:38:19 
30% Gołowkin dostał w TRZECIEJ walce, w której był już skończony. 40% w rewanżu, a kiedy był numerem 1-2 p4p, danych nie znalazłem. A więc kłamstwo numer jeden.
Dzieciak w walce z Mayweatherem, życzmy wszystkim takich dzieciaków po ośmiu latach kariery zawodowej, 42 walkach zawodowych, w tym siedmiu mistrzowskich, po unifikacji. Typowe naciągnięcie.
Kowaliow, nie Kowaliew.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 21:47:16 
http://www.bokser.org/content/2018/06/13/072042/index.jsp

Coś takiego znalazłem na szybko, gdzie mowa w artykule o 70-30 w pierwszej.
 Autor komentarza: mchy
Data: 12-04-2023 21:50:09 
Będę winien połowiczne przeprosiny - 30% wyszło po przeliczeniach ppv, wypłata bazowa w 1 walce to było 37.5 %
 Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 22:23:54 
Luzik, ja się tam nie gniewam. Tak czy inaczej nie zmienia to głownego przekazu, ktoś może być P4P, może mieć pasy a i tak te atuty na niewiele się zdadzą kiedy to gry wchodzi Canelo.
 Autor komentarza: mchy
Data: 12-04-2023 22:31:49 
Na szczęście w przypadku Biwoła procenty jedno, ring drugie.
 Autor komentarza: nonitek
Data: 12-04-2023 23:21:19 
Autor komentarza: Polakos
Data: 12-04-2023 20:54:42
No, ale też pewnie niewielu przypuszczało, że później kariera Alvareza ułoży się tak bajkowo


Akurat wtedy był chyba największy hype świata na meksykańca że to jemu uda się rozbić floyda i dosłownie już wtedy miał znosić złote jaja, co widać zresztą po punktacji tej walki
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.