CHARLO WZIĄŁ SIĘ DO PRACY, WYGLĄDA CORAZ LEPIEJ (WIDEO)

Jeszcze niedawno Jermall Charlo (32-0, 22 KO) miał ze dwadzieścia kilogramów nadwagi i zastanawiano się, czy jeszcze w ogóle wróci do boksu. Ale on już trenuje na pełnych obrotach i wygląda coraz lepiej.

Amerykanin nie boksuje od blisko dwóch lat, a wciąż zasiada na tronie federacji WBC w wadze średniej. Wszystko przez problemy osobiste, nie do końca sprecyzowane. Ale sprawa musiała być poważna, ponieważ szef World Boxing Council poszedł mistrzowi na rękę i zorganizował tylko potyczkę o tytuł w wersji tymczasowej.

W zeszłym miesiącu Stephen Espinoza, szef sportu w stacji Showtime, poinformował, że Jermall wróci między liny w lecie, być może już w czerwcu. Ten pierwszy rywal ma być z niższej półki, ale już pod koniec roku Charlo ma być rzekomo gotowy na najlepszych w swoim limicie.

Poniżej prezentujemy Wam urywki treningu Charlo i tarczę z trenerem Ronnie Shieldsem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-04-2023 14:30:57 
Firma WBC idąc w ten sposób komuś na rękę komuś innemu z kolei robi pod górkę. A ten pas już leży ukiszony od czerwca 2021 roku - jak ten czas leci :)
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 06-04-2023 15:45:05 
Drugi blizniak jest lepszy. Chociaz obaj nie unikaja wyzwan i leja prawie wszystkich jak popadnie. Dwa lata to bardzo dlugo i powinni mu odebrac pas. Ale rekord bez walki i tak nalezy do pewnego Arsena. Mam nadzieje, ze moze ktorys Polakow go zleje albo np. Papin.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.