CONOR BENN vs CHRIS EUBANK JR 3 CZERWCA W ABU ZABI?

Co się odwlecze...? Dziennik The Sun donosi, że znów bardzo blisko jesteśmy walki Chrisa Eubanka Jr (32-3, 23 KO) z Conorem Bennem (21-0, 14 KO).

Synowie legend brytyjskiego boksu mieli skrzyżować rękawice już 8 października, jednak na kilkadziesiąt godzin przed walką okazało się, że Benn wpadł na badaniu antydopingowym. Po wielu tygodniach usłyszeliśmy absurdalne wytłumaczenie - zbyt dużo jajek w diecie. Conor został przywrócony do rankingów i może znów negocjować warunki walki. W międzyczasie Eubank Jr doznał zaskakującej porażki z Liamem Smithem. Teraz wraca temat walki synów wielkich mistrzów.

ALGIERI O WPADCE BENNA: SŁYSZAŁEM WCZEŚNIEJ O NIM PEWNE RZECZY >>>

Pojedynek ma odbyć się 3 czerwca w Abu Zabi, stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zawodnicy mają zmierzyć się w limicie wagi średniej, pomimo iż Benn dotąd startował w półśredniej. Kontrakty nie zostały jeszcze podpisane, ale rozmowy i negocjacje są już zaawansowane.

Tylko pamiętajcie dzieci, nie jedzcie za dużo jajek...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 27-03-2023 23:12:30 
Connor Jajcarz Benn na swieta wielkanocne zrobie sobie pisanke z jego podobizna xD.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 28-03-2023 09:49:28 
Cóż, wpadki na dopingu powoli zaczynają być traktowane jak "przykre niedopatrzenia". W znaczeniu "jak to możliwe, że dopuszczono do wykrycia koksu?". Jeszcze niedawno dopingowicze musieli przynajmniej "odkiwać" ze dwa lata albo przynajmniej rok. O czym przekonali się Wach z Cieślakiem. Nie mówiąc już o Wawrzyku, o którego oficjalnym zawieszeniu wprawdzie nie słyszałem, ale po wpadce praktycznie zakończył karierę.

A teraz, hulaj dusza. Canelo wpada na Clenie? Dostaje półroczne wakacje, podczas których i tak by nie walczył, bo przygotowywał się do kolejnej walki. Jarrell Miller - dwukrotne kompromitujące wpadki i nic. Typ nadal walczy i nadal koksuje. Sprawa nandrolonu u Fury'ego? Sorry, too big to fall. Ludzie od Hearna - Whyte i Benn? Dywan i jajka. Przyjdzie przywyknąć :)
 Autor komentarza: HNS
Data: 28-03-2023 10:04:05 
Stieczkin - w punkt!
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-03-2023 10:29:36 
Koksiarze wszystkich krajów łączcie się! Półwysep Arabski stoi przed wami otworem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-03-2023 11:08:05 
To nie doping to stymulacja! etymologia słów ich wariacja.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.