BABIĆ CZUJE SIĘ ZDRADZONY PRZEZ HEARNA, BO MUSI WALCZYĆ W POLSCE

Andrzej Wasilewski wykładając w przetargu 425 tysięcy dolarów nabył prawa organizatora walki Łukasza Różańskiego (14-0, 13 KO) o mistrzostwo świata wagi bridger federacji WBC. A Alen Babić (11-0, 10 KO) chce udowodnić Eddiemu Hearnowi, że popełnił błąd nie doceniając jego potencjału.

Chorwat dotąd występował na galach Hearna, ale choć zyskał sympatię kibiców, to szef grupy Matchroom nie stanął na głowie, by walka z Łukaszem odbyła się na jego warunkach. Wyłożył tylko $350,000, a skorzystają na tym polscy kibice. Pierwsza od lat mistrzowska potyczka na naszej ziemi już 22 kwietnia w Rzeszowie, mieście Łukasza.

- Czuję się niedoceniony i zdradzony. Zamierzam tą walką dać Eddiemu Hearnowi do myślenia. Chcę by zrozumiał, że popełnił błąd - mówi Babić. I marudzi trochę na polską stronę.

- Nie chcą mi dać biletów dla moich ludzi z Chorwacji i Wielkiej Brytanii, nie mogą ich nawet kupić. Boks to brudny biznes. Wszyscy spodziewali się, że walka odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Nikt chyba nie sądził, że polska grupa przebije ofertę Matchroom. Czuję się zdradzony, jak widać nie byłem priorytetem Hearna. Spadłem nawet nie na drugi, tylko już na trzeci plan. Naprawdę miałem nadzieję, że pojedynek odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Stało się inaczej, a ja poczułem się zraniony. Ale dam Eddiemu Hearnowi do myślenia po tej walce - dodał Babić.

Kibice za cztery tygodnie dostaną świetne widowisko. Więcej o rozpisce gali w Rzeszowie pisaliśmy TUTAJ >>>

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 26-03-2023 20:48:42 
To chyba znak, ze Eddy jest pewny wygranej Babica pewnie nawet przed czasem oby sie mocno zdziwił
 Autor komentarza: mchy
Data: 26-03-2023 21:19:46 
Dla Eddiego zarówno impreza, jak i sam Babić to po prostu trzecia kategoria, dla A. Wasilewskiego jedna z większych imprez, które robił. Słowa o zdradzie noszą za duży ładunek emocjonalny.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 26-03-2023 21:30:14 
Pany ... Bo bie sledIlem tak zbytnio jednego i drugiego ... Ma ten nasz szanse by wygrac z tym Babiciem i jaki widzicie scenariusz na tą walke?
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 26-03-2023 22:01:04 
@ChudyByk
Babić to nieokrzesany i dosyć prymitywny cepiarz, nieustannie napierający na przeciwnika i zasypujący go gradem ciosów, bitych gdzie popadnie. Kondycyjnie się wyrabia wyłącznie dlatego, że dotychczasowi przeciwnicy pozwalali mu walczyć w jego własnym tempie.

Dobry technik przeczytałby go na wstecznym w pierwszej rundzie i znokautował w drugiej. Mutant w stylu Lawrence'a Okolie rozstrzelał na dystans samym dyszlem. A osiłek, nie wiem, w stylu Lareny, przyjął i oddał mocniej. Czy Różański to potrafi? Trudno powiedzieć. Balski udowodnił, że Babicia można znokautować, więc i Różański jakieś tam szanse pewnie ma.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 26-03-2023 22:08:45 
Tak jak wyzej, Hearn raczej wie, ze Babic moze to szybko skonczyc. Babic i moze lezal z Balskim, ale tak czy siak wydaje mi sie, ze ma duzo twardszy baniak, niz Rozanski, walka potrwa 5-6 rund i koniec, dla mnie duzym faworytem Babic.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 26-03-2023 22:28:02 
Uważam że Hearn na tyle wycenił możliwości finansowe Wasilewskiego tzn. że on więcej teraz nie zapłaci.
A tu zong.
Przecież taką walkę mógł zorganizować w Chorwacji latem... Brytyjczycy by polecieli na fajny weekend i pokibicować a miejscowi zrobiliby tłum.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 27-03-2023 01:10:26 
Z Balskim było flash KD, podobnie jak Różański Szpilka. Babic bywał już natomiast podłączony i to walcząc nie z pierwszą ligą przecież, ani nawet nie z drugą. Przyjmuje tyle, że mocno bijący Różański ma spore szanse. Im dalej w pojedynek tym będzie gorzej, bo tam gdzie Babic ma plusy (kondycja, odporność), Różański ma znaki zapytania.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 27-03-2023 11:24:10 
Zdrada to buła, która posadzi, a wcześniej pobuja. A więc mamy pierwszy nokdaun.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 27-03-2023 12:04:03 
Babić zachowuje się w stosunku do Edka jak zapomniana, dwudziesta beduińska żona. Jakaś nadzieja jest że Różańskiego stać aby utrzeć mu nosa. " jak widać nie byłem priorytetem Hearna" - on naprawdę liczył, że był? :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.