NA ŻYWO: WAŻENIE PRZED WALKĄ BENAVIDEZ vs PLANT

Caleb Plant (22-1, 13 KO) czy David Benavidez (26-0, 23 KO)? Zapraszamy na relację na żywo z ceremonii ważenia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 25-03-2023 13:18:53 
Bombowe zestawienie i liczę po cichu na takową ze strony Benavideza, aczkolwiek Plant to nie Filip z konopi, który wyskoczył z niej wczoraj, a i odłączyć zasilanie potrafi. Oby w ringu nie szczędzili sobie kuksańców jak prowokacji na ważeniu.
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 25-03-2023 21:53:44 
Team Plant ! Caleb jest świetny ale czy da radę cała walkę boksować na wstecznym uciekać i punktować Davida hmm niewiem.. oby.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 25-03-2023 22:05:36 
Niesamowicie interesujące starcie. Taka walka, że wiadomo - nie są to the best from the best, ale jednak ciary są. No i śpieszmy się kochać SHO Boxing, bo po HBO pewnie tak szybko odejdą. Oprawa niesamowita, studio, komentarze, wstawki, wywiady, analizy. Będzie brakowało kolejnej wielkiej telewizji, która przez lata ten sport budowała do gatunku elitarnego. Mój typ to oczywiście Benavidez, ale z kłopotami, niekoniecznie fizycznymi, ale bardziej na zasadzie braku złapania dystansu i wyłapania w papę po kontrze. Szczególnie w pierwszych rundach. Potem fizyczność Benavideza powinna zacząć dochodzić do głosu (swoją drogą na wadze szkieletor...). Benavidez w rundach 9-12. TKO lub poddanie w narożniku. Świetna walka i zestawienie stylów boxer-swarmer, które ZAWSZE gwarantuje emocje. Can't wait!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.