HEARN: PRZECIEŻ NIKT NAWET NIE WIE, ŻE JUTRO WALCZY OKOLIE

Iskrzy na linii Eddie Hearn - Lawrence Okolie (18-0, 14 KO). Jutro rywalem mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej będzie David Light (20-0, 12 KO).

Hearn twierdzi, że zawodnik ma w kontrakcie jeszcze jedną walkę. Okolie widzi to inaczej i związał się kontraktem ze stajnią Boxxer. Jutro debiut w jej szeregach. Więcej o konflikcie pisaliśmy TUTAJ >>>

W ostatnich dniach pięściarz zaatakował w wywiadach byłego już promotora. Pora więc na ripostę szefa grupy Matchroom.

- Nikt tak naprawdę nie wie nawet, że w sobotę walczy Okolie. Nikt się nim nie interesuje, a cała promocja jego walki opiera się na jego wypowiedziach na mój temat. Jeśli ktoś zrobi z nim wywiad o jego walce, obejrzy to dwa-trzy tysiące osób. Ale kiedy mówi o mnie, wywiad przekracza sto tysięcy wyświetleń. Był przez nas świetnie prowadzony, najpierw po tytuł brytyjski, potem europejski, a na końcu światowy, ale ma do mnie o coś pretensje i twierdzi, że jestem o coś zazdrosny. Tylko o co ja miałbym być zazdrosny? Są opinie i fakty, a fakt jest taki, że praktycznie nikt nie mówi ani nawet nie wie o jego sobotniej walce - wypalił Hearn.

- Należy też zwrócić uwagę na fakt, że Okolie i Joshua Buatsi są zarządzani przez tych samych ludzi. Wszyscy obecni bądź byli zawodnicy mówią o mnie dobrze, tylko oni mają jakieś pretensje. Bardzo lubiłem Lawrence'a, ale po tym wszystkim co o mnie powiedział zmieniła się ta cała energia pomiędzy nami - dodał były już promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 24-03-2023 22:39:03 
Trochę ból dupy Hearna, bo stracił mocnego zawodnika. Ale faktycznie walka Okolie ogromnie w cieniu Planta i Benavideza. Pewnie tez dlatego że w drugim pojedynku jednak zestawienie bardziej na rówmo. Od Okolie oczekuje sie teraz unifikacji. Sezon na kotlety zakończony..
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 25-03-2023 06:36:08 
No ja się dopiero wczoraj dowiedziałem...
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 25-03-2023 12:25:24 
O k... dziś walczy Okolie?
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 25-03-2023 19:37:07 
Ja dopiero teraz dowiedziałem się o tym, że walczy Okolie. Gdyby Hearn tego nie powiedział to pewnie nikt poza najbliższymi Okolie nie wiedziałby o jego walce
 Autor komentarza: Flakon
Data: 25-03-2023 19:53:56 
Okolie z samym Davidem Lightem walczy !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.