CALEB PLANT: JESTEM WSZECHSTRONNIEJSZY NIŻ BENAVIDEZ

- Przemawia za mną doświadczenie i bokserskie IQ. On dotąd nie toczył walk na tak wysokim poziomie - mówi Caleb Plant (22-1, 13 KO) na kilkadziesiąt godzin przed wyczekiwaną potyczką z Davidem Benavidezem (26-0, 23 KO).

- Damy świetną walkę, ale to moja ręka powędruje w górę. Tego możecie być pewni. Boks potrzebuje takich pojedynków jak ten. On opowiada, jak to ciężko zaczął trenować, napina mięśnie, tylko że ja tak zasuwam już od małego dzieciaka. Czeka go prawdziwe wyzwanie, bo nie jestem rozbitym zawodnikiem z niższej kategorii jakim był Lemieux. Jeszcze o tym nie wie, ale przekona się w sobotę - zapowiada dawny champion IBF w latach 2019-21 z trzema udanymi obronami na koncie. Po porażce z Canelo zdążył odbudować się nokautem roku 2022 z Anthonym Dirrellem w połowie października.

- Jestem od niego lepszym bokserem, moje bokserskie IQ jest na wyższym poziomie i przemawia za mną większe doświadczenie w dużych walkach. Jestem po prostu wszechstronniejszy i udowodnię to w sobotnią noc. Bo Benavidez, choć jest dobrym pięściarzem, jeszcze nie toczył walk na tym poziomie. Bardzo chciałbym rewanżu z Canelo, ale najpierw muszę uporać się z tą przeszkodą - dodał Plant.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 24-03-2023 19:02:43 
Raczej tak, pytanie jak poradzi sobie z siłą Benavideza.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 24-03-2023 19:36:58 
Benavidez miał problemy z technicznie zaawansowanym Ronaldem Gavrilem, a Plant jest wyszkolony znacznie lepiej od Rumuna. Jeżeli nokaut z rąk Canela nie odebrał mu trwale odporności, to Plant to wygra na punkty i to wysoko.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 24-03-2023 19:42:32 
Też o tym myślę, pytanie czy Plant wytrzyma 12 rund na wysokich obrotach.
 Autor komentarza: VVD
Data: 25-03-2023 14:07:36 
Plant bez szans, Benavidez go rozerwie na strzępy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.