BADOU JACK DA REWANŻ MAKABU?

Kolejka chętnych ustawia się do Badou Jacka (28-3-3, 17 KO), nowego i trochę niespodziewanego mistrza świata federacji WBC wagi junior ciężkiej. Ale on już chyba ma plany na najbliższe miesiące.

Jack zdobył tytuł pokonując Ilungę Makabu (29-3, 25 KO) w jego dobrowolnej obronie. Mistrz nie musiał mu dawać tej walki, więc Szwed zgodził się na zapis o rewanżu w razie swojego zwycięstwa. I teraz - według znanego dziennikarza Steve'a Kima, będzie zobowiązany dać drugą walkę Makabu.

Jeśli natomiast Jack wygra po raz drugi, potem czekać go będzie obowiązkowa obrona z Noelem Mikaelyanem (26-2, 11 KO), znanym wcześniej jako Noel Gewor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-03-2023 11:07:32 
Makabu lepszy już nie będzie, więc wynik może być tylko gorszy, aczkolwiek pierwsza walka była niczego sobie, więc rewanż wchodzi w rachubę. Jednak Briedis, Kowaliow to ciekawsze opcje na dzisiejszy dzisiejszy i w nich szukałbym kolejnych rywali.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 22-03-2023 11:56:30 
Styl robi walke, Makabu pasa nie odzyska, ale nadal bedzie grozny i nadal wygralby z Cieslakiem rewanz. Chyba, ze walka odbylaby sie na neutralnym terenie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-03-2023 13:33:05 
Ch.j z rewanżem, zwłaszcza po takiej walce. Takie niepotrzebne rewanże to i może dobry i bezpieczny zarobek dla biznesmenów zwanych promotorami ale to przestój w jednym miejscu dla kibiców - następna patologia: nie dość, że w dzisiejszych czasach zawodnicy walczą dużo mniej niż kiedyś, to trwonią czas na nieuzasadnione rewanże. Na rewanż powinno się zasłużyć w ringu a nie klauzulą w umowie.
 Autor komentarza: Zjebany
Data: 22-03-2023 14:37:04 
Król „slow motions” dostał szansę. Super łatwiutki rewanż dla Makabu pod jednym warunkiem -treningi pod wodą z hantelkami:))
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.