WBA: LARA MA MIESIĄC NA DOBROWOLNĄ OBRONĘ, INACZEJ WALKA Z CHOŁMATOWEM

Od blisko miesiąca Mauricio Lara (26-2-1, 19 KO) zasiada na tronie WBA wagi piórkowej. Ale bycie mistrzem to nie tylko sława, to również obowiązki, co właśnie swojemu nowemu mistrzowi przypomniała federacja World Boxing Association.

Meksykanin w kolejnej walce prawdopodobnie odbębni obowiązkową obronę tytułu. A status challengera jedenaście dni temu nabył Otabek Chołmatow (11-0, 10 KO). Wszystko dzięki efektownemu zwycięstwu nad Thomasem Patrickiem Wardem (TKO 5).

Federacja daje Larze możliwość stoczenia dobrowolnej obrony, ale pod warunkiem, że dopnie szczegóły i podpisze na nią kontrakt do 18 kwietnia. Jeśli to się nie uda, rywalem w pierwszej obronie będzie Chołmatow. A jeżeli Lara i jego promotorzy zdążą zorganizować dobrowolną obronę, w następnej walce obowiązkowym rywalem będzie już niepokonany i mocno bijący Uzbek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 15-03-2023 17:36:01 
Och, obowiązki? Arsenowi Goulamirianowi WBA nie przypominała o nich przez trzy lata a tutaj proszę, przebudzenie mocy. Miesiąc i już każą walczyć znowu. Jak widać wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre równiejsze.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-03-2023 17:54:52 
Ciekawe zestawienie i byłoby ołowiane strzelanie, a czymś takim fan nie pogardzi.
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 15-03-2023 20:08:37 
Lara to jest swietny zawodnik ale ktos z chlodniejsza glowa niz Wood moglby go wypykac ale tu potrzeba mistrzowskiego pykacza ala Fulton.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.