BELLEW: FURY ZMIENIŁ SWÓJ STYL, A JEGO AGRESJA PASUJE USYKOWI

Cały czas trwają przepychanki pomiędzy obozami Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) i Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO). Ale jak już w końcu wyjdą do ringu, swojego faworyta będzie miał Tony Bellew.

Bombardier z Liverpoolu był mistrzem świata kategorii cruiser i przez moment czołowym "ciężkim". Karierę zakończył mu nokautem właśnie Usyk (KO 8) w listopadzie 2018 roku. I choć praktycznie wszyscy Brytyjczycy upatrują w roli faworyta "Króla Cyganów", Tony stawia na swojego pogromcę.

- Wiecie co? Stawiam w tej walce na Usyka. To fantastyczny bokser. Trener "Sugar" Hill i jego agresywny boks to coś, co podpasowało Fury'emu, ale styl robi walkę i w tym zestawieniu tak agresywny boks nie będzie dobrym pomysłem. Tyson mocno zmienił sposób w jaki teraz walczy. Kiedyś był śliski, bardzo niewygodny, teraz jednak jest w ringu agresywny. I właśnie to w mojej ocenie będzie przemawiało za Usykiem - stwierdził Bellew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 13-03-2023 15:53:52 
Antek Belju może mieć tym razem rację. To nie jest kwestia rozpatrywania tej walki (jak już wcześniej ktoś rozpatrywał) w kontekście ostatniego boju Usyka z Dżoszułą i porównania AJa do Fjurego, że przecież Tajson Fujar jest we wszystkim lepszy od kulturysty więc już wszystko rozstrzygnięte. Tutaj styl ma ogromne znaczenie, podobnie Łajlder - też pasuje Usykowi. Fjury z Benem wbrew pozorom mógłby być trudniejszy. Jak AJ uparł się na boksowanie i przekombinował tak Fjury opierając się na doktrynie Hilla może przekombinować w drugą stronę i jeszcze sam się znokautuje. Tutaj stylowo i gabarytowo obaj mogą z czystym sumieniem powiedzieć o sobie nawzajem tą oklepaną formułkę "on jeszcze nie walczył z kimś takim jak ja".
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-03-2023 15:58:10 
Po owocach go poznacie, a czyny jego pomnikami.

https://www.youtube.com/watch?v=i_JI89bNEzw
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 13-03-2023 16:05:11 
Podsumowując "on jeszcze nie walczył z kimś takim jak ja" dla Fjurego to spotkanie pierwszy raz tak mobilnego niewygodnego zawodnika, z tak dużymi umiejętnościami, mocną psychiką i inteligencją ringową a dla Usyka to spotkanie pierwszy raz tak dużego przeciwnika o wiele mniej odstającego mobilnością (niż dotychczasowi), umiejętnościami i cwaniactwem ringowym. I jeśli to będzie typowo Hillowski Fjury to nie będzie dla Usyka wyjątkowy olbrzym pod względem śliskości tylko kolejny duży facet do korridy.
 Autor komentarza: FLAK0N
Data: 13-03-2023 17:56:22 
kolejny błazen Edka Hearna. Zresztą on sam wpi*rdala się między wódkę i zakąskę chodź nikt go do stołu nie spraszał. Towarzystw wzajemnej adoracji. Pewnie Krasjuk może z nimi też spiskować. Ale taki Hearn to głupiec, sam przyczynia się do promocji Furego i jego walk
 Autor komentarza: Clevland
Data: 13-03-2023 18:59:11 
Bellew walczący stylem Furego sprawił że Usyk przez 6 czy 7 rund był bezradny.
Na więcej nie starczyło mu energii.

Gdzie Bellew a gdzie Fury...

A negocjacje wiadomo.
 Autor komentarza: FLAK0N
Data: 13-03-2023 19:31:29 
Bellew powiedział że nie wychodzi na Furego, bo jest za wielki. Z Usykiem wygrał większość rund... W obliczu jego obaw wobec Furego i jednak tego że Usykowi on sam narobił wiele problemów, trudno jest postrzegać Usyka jako faworyta
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 15-03-2023 07:34:40 
Flakon ty jesteś chory psychicznie łeb ciągnij się stąd szybciutko bo już wkurw... ucho czytając te schizofreniczne dyrdymały.
 Autor komentarza: FLAK0N
Data: 15-03-2023 08:28:58 
i kto to mowi, jak ty myslisz że czytasz uchem, to chyba czas żeby ciebie odwiedził lekarz
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.