'CZOŁG' DAVIS vs RYAN GARCIA: T-MOBILE ARENA I 22 TYSIĄCE BILETÓW

T-Mobile Arena w Las Vegas ugości Gervontę Davisa (28-0, 26 KO) i Ryana Garcię (23-0, 19 KO). Przypomnijmy, że ten niezwykle ciekawy pojedynek odbędzie się 22 kwietnia w umownym limicie 61,7 kilograma.

Obaj zawodnicy mają wiernych kibiców, a dyskutowana od kilkunastu miesięcy walka może wykręcić najlepsze od dawna wyniki sprzedaży PPV. Wszystko jednak ma swoją cenę i bokserzy pokornie wypełnią obowiązki promocyjne. W środę pierwsza konferencja prasowa, na wschodnim wybrzeżu w Nowym Jorku, a już w czwartek obaj przeniosą się na zachód i spotkają się w Los Angeles.

Walka numer jeden zostanie pokazana przez stację Showtime, oczywiście w usłudze pay-per-view. W kontrakcie jest zapis o rewanżu, który przysługuje wyłącznie Davisowi w razie porażki. Ale wtedy potyczka numer dwa przeniesie się już na platformę DAZN, z którą współpracuje Oscar De La Hoya, promotor Garcii.

Organizatorzy przygotowali dla kibiców 22 tysiące biletów. I należy spodziewać się kompletu w T-Mobile Arena...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 07-03-2023 14:49:55 
Szkoda, bo gdzieś czytałem, że jest pomysł żeby to zrobić na stadionie. T-mobile arena rzadko wykorzystywana, ale przy największych walkach.
 Autor komentarza: pqman
Data: 07-03-2023 15:07:48 
Ciekawi mnie ile sprzedadzą ppv bo jest mega potencjał przy tym starciu
 Autor komentarza: JIN
Data: 07-03-2023 19:24:19 
Polakos

Na tym stadionie chcieli zorganizować Fury vs Wilder III oraz Lopez vs Lomachenko, ale w obu przypadkach zrezygnowano. Nakręcają zainteresowanie na ten obiekt, a do niczego nie dochodzi, także tutaj w ogóle nie wierzyłem w walkę na stadionie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.