CZERKASZYN SPARUJE Z PLANTEM

Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO) kontynuuje amerykański sen. I nie próżnuje. Właśnie zawitał do Las Vegas na sparingi z byłym mistrzem świata.

Polsko-ukraiński pięściarz sparował już w przeszłości choćby z Callumem Smithem. Teraz robi ważne rundy z Calebem Plantem (22-1, 13 KO), który szykuje się do walki z Davidem Benavidezem.

Dziś Czerkaszyn i Plant zrobili osiem rund. I tak przez najbliższe dwa tygodnie. A już wkrótce powinniśmy poznać szczegóły kolejnego startu Fiodora.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 07-03-2023 08:43:15 
Bardzo dobre posunięcie. Przydałoby się tylko poprawić jakość przeciwników w oficjalnych walkach, bo na razie jest bida z nędzą. Ale wciąż lepsze sparingi z Plantem i rankingowe walki ze średniakami, niż "polski klasyk", czyli sparingi z bumami i walki z jeszcze większymi bumami...
 Autor komentarza: Flakon
Data: 07-03-2023 09:34:18 
Fajnie że Czerkaszyn się rozwija.
Teraz tylko jeszcze walki z naprawdę renomowanymi przeciwnikami, bo to już ten czas żeby w 2023 miał jakiś naprawdę dobry skalp
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 07-03-2023 09:40:56 
Wrażenie jest takie jakbyśmy z tym boksem byli w sytuacji w jakiej Czesi są z żeglarstwem morskim :)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-03-2023 10:04:46 
Parę tygodni temu mieliśmy informację, że Stępień sparuje z Arthurem, co też zostało odebrane bardzo pozytywnie. No i co z tego wyszło? Stepień pomógł Arthurowi w przygotowaniach do jego walki z Bolotniksem, a sam został z ręką w nocniku, bo walkę z Callumem Smithem odwołano. Oby podobnie nie wyszło z Czerkaszynem. Sparingi z czołowymi bokserami są bardzo pożyteczne, jeśli w ślad za nimi idzie poważna walka.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-03-2023 11:13:22 
Dobrze, że szlifuje umiejętności z najlepszymi, a tak stroniąc od sparingów, rodzime starcie Czerkaszyn vs Sulęcki miałoby potencjał na prawdziwy hit przynajmniej dla zagorzałych fanów boksu. Mosley Jr. również wpasowywałby się w tą koncepcje, więc pozostaje czekać na coraz to lepszych przeciwników.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.