DAMIAN KNYBA: WOREK BOKSERSKI I GRUSZKA

Damian Knyba (10-0, 6 KO) i jego trener Piotr Wilczewski wylecieli już za ocean. Polski zawodnik wagi ciężkiej niedawno związał się kontraktem z grupą Top Rank i 8 kwietnia w Newark stoczy kolejną walkę. My odwiedziliśmy go jeszcze gdy był w Polsce. Oto migawka z jego treningu, jeszcze w Dzierżoniowie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bison0516
Data: 06-03-2023 18:01:51 
Czego Wilczewski może nauczyć Knybę? Walki w stylu Wacha?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 06-03-2023 23:25:25 
Super to wygląda.
Gdybym nie wiedział ile Knyba ma zasięgu nigdy bym nie uwierzył że taki zawodnik może tak bić.
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-03-2023 23:47:15 
Ale Wilczewski nie jest trenerem Knyby. Trenerem Knyby jest trener Zhanga Zhileia, ktory nie bedzie mogl byc z Knyba podczas jego walki, Knyba walczy z ogorkiem, a Zhilei z Hrgovicem - wybor byl prosty
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 07-03-2023 10:36:44 
Biję bardzo średnio.. ale za to nieźle się rusza jak na takiego drąga..W najlepszym wypadku kandydat do zostania polskim Wallinem..
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 07-03-2023 22:34:23 
Ja zawsze jak go oglądam na worku to mam wrażenie, że właśnie jak na gościa z takim zasięgiem, to on ciągle jest za blisko tego worka (ale może się nie znam).
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 08-03-2023 15:19:13 
Nie znasz się..a tak poważnie to dystans przecież jest różny musi umieć uderzyć długim lewym Ale jak ktoś wejdzie bliżej musi uderzyć krótszym ciosem..I z zasadzie i tu i tu ciało nieco inaczej zapracuje..Co do Knyby Ten mityczny zasięg.. pytanie właśnie czy będzie umiał z Tego korzystać.. trochę późno się wziął za sport w sensie boks bo Chyba wcześniej czymś tak miotał.. ale rusza się nieźle..jak go Dobrze poprowadzą tzn rozsądnie bez przygód typu walka z AJ lub Joyce może on przebić Wacha..
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 09-03-2023 16:03:31 
jeśli chodzi o ten worek to Knyba pokazuje że ma już lewą rękę, dobrze koordynuje nogi z lewym prostym, a lewy z dołu bije z biodra, prawie jak Canelo :))), jest nieźle, jest przy tym szybkość nie ma co narzekać, niestety gorzej z prawym prostym, po tym worku widać co znaczy szkolenie bokserskie przez lata, musiałby pooglądać trochę starych filmów jak ten:
https://www.youtube.com/watch?v=SHAbGvmIWxg
lub pójść choćby do Włodarczyka żeby mu pokazał o co chodzi z tym prawym, nie bije z biodra, uderza zgiętą ręką, bez żadnego zasięgu, bez nóg itd.
albo po prostu stanąć przed tym workiem i poprawnie bić sam prawy prosty lewa na szczęce bez zatrzymywania z rok lub dwa ...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.