OSIEMDZIESIĄTA PIERWSZA WARSZAWSKA

To już osiemdziesiąta pierwsza edycja 'Warszawskiej Grandy'  -  jesteście chętni na występy w tej prestiżowej rywalizacji na Mazowszu? Zjadą ekipy z całej polski, a teraz już nawet zza granicy.

Organizator - Paweł Michalik - wszedł w ciekawy projekt podnoszenia sprawności zawodniczej w komorach normobarycznych. Jesteście ciekawi efektów? Zapraszamy do Legia Fight Club już 11 marca na galę, a wogóle na treningi, aby sprawdzić się w nowych warunkach treningu.

Sala treningowa Normobary Warszawa

Sala treningowa Termobary Warszawa

Poczekalnia

Poczekalnia Termobaryczna Warszawa

Holl 

Hol do pomieszczeń termobarycznych w Warszawie

Recepcja

Recepcja Termobary Warszawy

Wszystkich zawodników zapraszamy do wzięcia udziału w dwudniowych zmaganiach, a będzie warto, bo czekają ich promocje i dużo cenniejsze nagrody! Wystarczy to zaznaczyc w formularzu na stronie Orzeł i Syrenka >>>

Pamiętajcie także o tym, że chcąc się wyróznic - możecie zakupić warszawskie oryginalne stroje sportowe TUTAJ >>>

Dodatkowo organizator przewidział konkurs dla kibiców TUTAJ >>>, a do wygrania dwa pobyty w HOTELU LAWENDOWE TERMY UNIEJÓW z zabiegami i poczęstunkiem. Trzecie miejsce to równie atrakcyjne zabiegi w termach, a do tego siedem nagród pocieszenia.

Zapraszamy wszystkich do Legia Fight Club przy Łazienkowskiej 6a w sobotę 11 marca oraz w niedzielę, a dla wszystkich pozostałych relacja - TUTAJ >>> 

Warszawska Granda na Pięści  Torwar Łazienkowska Legia Fight Club

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.