DAWNY SPARINGPARTNER 'SZPILI' PRZETESTUJE BAKOLE?

Martin Bakole (18-1, 13 KO) związał się niedawno kontraktem z grupą Boxxer. Sam Kongijczyk w swoich mediach społecznościowych przedstawił najbliższego rywala.

Najwyżej notowany w rankingu federacji WBA wagi ciężkiej zawodnik w połowie maja sprawił na wyjeździe lanie mistrzowi olimpijskiemu, Tony'emu Yoce. Potem długo pauzował. Ma wrócić dopiero po jedenastu miesiącach, konkretnie 22 kwietnia w Liverpoolu.

Rywalem Bakole ma być Igor Szewadzucki (10-0, 8 KO), ważący w okolicach 130 kilogramów Ukrainiec, w przeszłości sparingpartner Artura Szpilki. Szewadzucki również długo pauzuje. W ostatnim występie, w połowie sierpnia, pokonał na punkty Kevina Johnsona.

Gali w Liverpoolu nie potwierdziła jeszcze oficjalnie ani grupa Boxxer, ani telewizja Sky Sports. Tego samego dnia w Cardiff odbędzie się za to gala pokazywana przez DAZN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 02-03-2023 08:02:42 
Może być z tego niezła zadyma. Szewadzucki w boksie amatorskim był dwukrotnym mistrzem i dwukrotnym wicemistrzem Ukrainy. Jego duża waga po części wynika z bardzo mocnej budowy przy wzroście 190 cm.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 02-03-2023 12:12:13 
Zgadzam się - oczywiście chciałoby się oglądać Bakole półkę (jak nie dwie) wyżej, ale Szewadzucki to nadal godny rywal, walka z agatunku tych 'do oglądania'.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-03-2023 12:34:24 
Potrzebny jest jakiś odrdzewiacz przed walką z kurującym się Dubois. Ważne, aby nie groził za bardzo wpadką, a i coś potrafił i patrząc na to z tej perspektywy Ukrainiec posiada takie atuty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.