BOKSER ZASŁABŁ PO TRENINGU - SZYBKA OPERACJA I WALKA O ŻYCIE

Daniele Scardina (20-1, 16 KO) źle poczuł się wczoraj po treningu, stracił przytomność i natychmiast został przewieziony do szpitala. Trwa walka o jego życie.

Włoch miał 24 marca zaboksować w Mediolanie. Jego rywalem miał być Cedric Spera (17-9, 5 KO). Ale tej walki nie będzie, zresztą to w tej chwili najmniej ważne...

Scardina przygotowywał się do tej walki właśnie w Mediolanie. Po wczorajszym treningu zasłabł w szatni. Na szczęście nie był w niej sam. Natychmiast został przetransportowany do szpitala, gdzie przeszedł operację mózgu. Jego stan lekarze określają jako poważny, ale stabilny.

Walcz Wojowniku!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: smalllbulll
Data: 01-03-2023 16:46:19 
MASAKRA, mój rocznik.....strach do ringu wychodzić jak się czyta takie rzeczy.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-03-2023 17:10:03 
Dziwna sprawa. Scardina to typowy włoski "wieczny prospekt" z bilansem nabitym na bumach i często bez porażki w wieku 40 lat. Był niepokonany do swojej ostatniej walki z De Carolisem, dużo starszym i trochę lepszej klasy, ale raczej wacianym (chociaż znokautował w Niemczech Feigenbutza). Walka odbyła się w maju 2022 w Mediolanie, więc trudno podejrzewać w tak odległe skutki ówczesnej porażki Scardiny przez TKO5. Raczej ktoś mu solidnie przywalił na sparringu. Oby przeżył w dobrym zdrowiu, bo o boksie to powinien zapomnieć.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 01-03-2023 18:44:29 
Jakiś ukryty tętniak i nieszczęście gotowe. Uchował się dosyć długo pewnie ze względu na dotychczasowych przeciwników, będących imponującą plejadą bumów. Teraz pewnie trafił się nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Pewnie przed treningiem jakiś energetyk podwyższający ciśnienie albo w ogóle "efedrynopodobny" koks, w trakcie mocniejszy cios, być może przyjęty bez kasku i nieszczęście gotowe.
 Autor komentarza: falco555
Data: 01-03-2023 23:26:40 
Też żyję z tętniakiem mózgu, wiedząc o tym o boksie czy bardzo dużym wysiłku mogę zapomnieć
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.