RING TELEGRAM (1 MARCA 2023)

Dużo, naprawdę dużo dzieje się w świecie boksu zawodowego. Oto nasz skrót wiadomości w cyklicznym Ring Telegramie.

Federacja IBF chce wyłonić nowego mistrza wagi koguciej. I wyznaczyła Melvina Lopeza (29-1, 19 KOs) z Emmanuelem Rodriguezem (21-2, 13 KO) do walki o wakujące trofeum.

Arsen Goulamirian (27-0, 18 KO) - mistrz WBA kategorii cruiser, wróci między liny 1 kwietnia w Paryżu. Nazwisko pretendenta nieznane.

Znany z ringów olimpijskich Khalil Coe (4-0-1, 2 KO), sensacyjny pogromca Julio Cesara la Cruza, wystąpi na rozpisce gali 8 kwietnia w San Antonio. Jego rywalem na dystansie sześciu rund będzie Aaron Casper (7-4-2, 5 KO). Dla obu będzie to rewanż za remis z końcówki 2021 roku.

Alberto Puello (21-0, 10 KO) - champion WBA dywizji junior półśredniej, 13 maja będzie bronił tego tytułu w konfrontacji z Rolando Romero (14-1, 12 KO).

Gdy w sobotę Subriel Matias (19-1, 19 KO) sięgnął po wakujący tytuł IBF kategorii junior półśredniej, od razu rękawicę rzucił mu Regis Prograis (28-1, 24 KO), mistrz WBC w tym samym limicie. - Odeślę cię do szpitala, długo będziesz dochodził do siebie - zapowiada teraz Matias.

Lyndon Arthur (21-1, 15 KO) niedawno pomagał w sparingach Pawłowi Stępniowi, a 24 marca zaboksuje o wakujący pas mniej poważanej federacji IBO wagi półciężkiej. Jego rywalem w Boltonie będzie Braian Nahuel Suarez (18-1, 17 KO).

Joseph "JoJo" Diaz (32-3-1, 15 KO) - były mistrz świata wagi super piórkowej, aresztowany, a potem zwolniony. Zarzut - zaniedbanie dziecka, cokolwiek to znaczy. Wkrótce pewnie dowiemy się więcej...

Amanda Serrano (44-2-1, 30 KO) kontuzjowana. Szykowany wstępnie na 20 maja rewanż z Katie Taylor (22-0, 6 KO) odbędzie się w późniejszym terminie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 01-03-2023 11:19:58 
Numer 1 w WBA w cruiser jest Dorticos. Ależ zobaczyłbym jego walkę z Gularmininem, albo z Okolie..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-03-2023 11:25:29 
Arsen Goulamirian vs Prima Aprilis:)

Matias vs Prograis to grzmoty murowane, można by rzec pozycja obowiązkowa i oby się dogadali.

Puello vs Romero równie intrygująca konfrontacja, choć Amerykanin zderzył się ostatnio z Abramsem.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-03-2023 12:34:49 
JoJo Diaz to bez przerwy ma problemy. Jakieś 2 lata temu został oskarżony, że młodszej siostrze swojej byłej wysyłał telefonem świńskie obrazki, a że dziewczyna miała 17 lat, więc oskarżyli go nie tylko o molestowanie, ale i pedofilię. Jakoś się z tego wymigał, to teraz aktualna partnerka oskarżyła go o "zaniedbywanie dziecka". A gdyby tym dzieckiem się zajmował (np. przewijał lub kąpał), to pewnie byłby uznany za pedofila recydywistę.

Mężczyźni w USA (zwłaszcza biali i heteroseksualni) to mają prze....
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 01-03-2023 13:24:40 
@Hugo
Przesrane mają durni mężczyźni. Na całym świecie. Wysyłanie "świńskich obrazków" komukolwiek jest głupotą, która wcześniej albo później wróci bumerangiem. Ich wysyłanie osobie nominalnie niepełnoletniej jest z kolei odpowiednikiem dobrowolnej deklaracji przekazania jej sporej sumy pieniędzy, o ile się je posiada. Po prostu trzeba myśleć głową a nie... W Polsce też jest mnóstwo takich myślicieli, włącznie z jednym z byłych premierów.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-03-2023 14:15:11 
@Stieczkin
OK! Jesteś mądrym mężczyzną w USA lub Szwecji i masz ochotę na seks. Co zrobisz? Jeżeli zaczniesz czynić jakieś werbalne propozycje idące w tym kierunku, to molestujesz i łamiesz prawo. A jak nic nie mówisz, tylko działasz to jeszcze gorzej, bo to jest próba gwałtu. A jak kobieta milcząco na wszystko ci pozwala, to jest gwałt, bo przecież nie udzieliła ci na to werbalnej zgody. A udzielić nie mogła, gdyż twoje pytanie byłoby molestowaniem, czyli działaniem niezgodnym z prawem. Reasumując, nie ma możliwości seksu zgodnego z prawem, czyli de facto i de iure jest on prawnie zakazany.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 01-03-2023 19:41:18 
@Hugo
Szwecję pozostawię bez komentarza, bo to już wymierający gatunek. Za piętnaście, dwadzieścia lat będzie tam powszechny szariato-bardak z enklawami ostatnich autochtonów, bojących się wyściubić nos spoza kondominiów. Jak w RPA albo Brazylii, chociaż tam nie ma islamu. Ale zasada podobna. Wtedy te politpoprawne dyrdymały też im ze łbów trochę wywietrzeją.

A w USA, jeśli jesteś normalnym, mądrym facetem, to sobie znajdziesz normalną, mądrą żonę. A do niej normalną, mądrą kochankę:P I masz oskarżenia z czapki. Sytuacja trochę się komplikuje, jeśli jesteś facetem z dużą kasą. Wtedy faktycznie musisz uważać. Dlatego w takim wypadku ja pozostawałbym kawalerem. Chyba że żona pojawiłaby się jeszcze przed zostaniem bogatym gościem. Wtedy niestety nici z kochanki. A jako kawaler... cóż, w przypadku ochoty na seks szukałbym przygód poza USA. Kupił nieduży dom na plaży w którymś z azjatyckich państw i korzystał z życia.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-03-2023 20:22:59 
Stieczkin nie mędrkuj, bo cię Badou Jack znajdzie i nie agituj za Tajlandią, bo tam ladyboye grasują:)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 01-03-2023 20:25:17 
@Stieczkin
Ja mam lepszy pomysł. Trzeba się zadeklarować jako LGBT, a wtedy nie tylko normalne sprawy seksualne, ale i przeróżne wyuzdane łajdactwa ujdą ci na sucho, bo każdą próbę ingerencji władz będziesz mógł przedstawić i odeprzeć jako prześladowanie mniejszości seksualnej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.