ADAMES BRONI PASA WBC Z WILLIAMSEM, PRZED NIMI ERICKSON LUBIN

Wobec już blisko dwuletniej przerwy Jermalla Charlo po pas WBC wagi średniej, ale póki co tylko w wersji tymczasowej, sięgnął Carlos Adames (22-1, 17 KO). W dalszym oczekiwaniu na Charlo podejdzie do pierwszej obrony pasa WBC Interim.

Pięściarz z Dominikany wystąpi 24 czerwca podczas gali w Minneapolis, którą transmitować będzie stacja Showtime. W rolę pretendenta wcieli się Julian Williams (28-3-1, 16 KO), dawny champion IBF/WBA wagi junior średniej. Będzie to danie główne imprezy. W przekazie telewizyjnym zobaczymy jeszcze dwie inne walki.

W pierwszej transmitowanej potyczce Fernando Daniel Martinez (15-0, 8 KO) przystąpi do obrony pasa IBF kategorii super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej, w konfrontacji z Jade Borneą (18-0, 12 KO). Potem między linami zameldują się zawodnicy wagi junior średniej - Luis Arias (20-3-1, 9 KO) i faworyzowany, choć wciąż niespełniony Erickson Lubin (24-2, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 28-02-2023 21:26:10 
Charlo powinien dawno stracić tytuł. Podoba mi sie pojedynek Adamesa z Williamsem, choć Adames dla mnie mocnym faworytem. Carlos znakomicie wyglądał z Derewianczenka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.