DE LA HOYA PEWNY SWEGO: MUNGUIA ZNOKAUTUJE GOŁOWKINA

- Moja wymarzona walka dla niego? Starcie z Gołowkinem - mówi Oscar De La Hoya, promotor Jaime Munguiy (41-0, 33 KO).

Giennadij Gołowkin (42-2-1, 37 KO) jest na ostatniej prostej kariery, szuka więc największych dostępnych walk. Z tego powodu oddał pas IBF wagi średniej, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ >>>

Kazach ma jeszcze w kolekcji pas WBA, a ta federacja narzuca mu z kolei starcie z Erislandy Larą (29-3-3, 17 KO). Niewykluczone więc, że "GGG" odda również ten pas. Larze nikt umiejętności nie odmawia, lecz jego walki, delikatnie mówiąc, nie porywają kibiców. Co innego Munguia. Za nim stoją meksykańscy kibice i taki pojedynek gwarantowałby duże pieniądze dla obu pięściarzy.

- Chciałbym dla Jaime walki z Gołowkinem, to moje największe marzenie na ten moment. I zapamiętajcie co mówię, Munguia będzie pierwszym, który pokona Gołowkina przed czasem. Czy to w wadze średniej, czy super średniej, Munguia go znokautuje. Ten chłopak jest już gotowy na największe walki w tym roku - mówi z przekonaniem "Złoty Chłopiec", złoty medalista olimpijski z Barcelony, były mistrz świata sześciu kategorii i szef stajni Golden Boy Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zwykly
Data: 17-02-2023 22:46:44 
O już gotowy na schyłkowego GGG szkoda, że nie jest gotowy na Andrade, Charlo Alimkhanuly, Saundersa, czy Planta wszyscy z wymienionych robia go na punkty.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 17-02-2023 22:51:42 
Żeby mu czasem dziadek GGG złotego kurczaka nie ubił.. Golovkin z racji wieku zjechał z formą, jest wolniejszy, ale wciąż potrafi przyjebać i przyjąć. Parę dobrych ciosów i może młody polec. Swoją drogą nie wiem czy Munguia dałby radę nawet Muracie, który fikał do kazacha i skończył pobity.
Lara i Munguia na koniec kariery GGG chętnie bym zobaczył.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 18-02-2023 02:41:05 
Munguia obije teraz 3-4 kolejnych bumów, w międzyczasie ponad 40 letni GG zakończy kariere, a naćpany ODLH powie "kazach uciekł na emeryture przed moich chłopcem".

A tak serio - jeżeli GG rezygnuje z pasów to zapewne negocjuje kasowa walke, bardzo możliwe ze wlasnie z Munguia. W mojej opinii moga (golden boy team) sie mocno zdziwić, bo o ile GG oddał walke z Alvarezem (tak jakby zakładał, że rudy sie spompuje) o tyle tutaj raczej nie bedzie sie bal pojsc na calosc bo moze to byc ostatnia gruba wyplata, a co by nie mówić Gołovkin potrafi przyjąc na łeb i solidnie oddać, czy młody meks to potrafi ? tego nie wiemy
 Autor komentarza: pqman
Data: 18-02-2023 08:58:04 
Gołowkin podobno negocjuje rewanż z Szeremetą.
 Autor komentarza: Ogar
Data: 18-02-2023 09:16:44 
Raczej nie znokautuje ale na pkt powinien wygrać bez większych problemów.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 18-02-2023 09:42:41 
Munguia faworytem. Ma sporo atutów.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-02-2023 11:41:02 
Wątpię aby te deklaracje się ziściły, gdyż sędziwy Gołowkin w swojej prędkości zaczyna przypominać Joyce'a, ale atuty ma podobne. Meksykanin jeżeli chce się sprawdzić niech skrzyżuje rękawice z Andrade, Larą, a może Morrell Jr.? Tylko żaden z nich nie wygeneruje odpowiedniej ilości monet, a ryzyko wpadki nawet większe, albo wręcz nieuniknione(Kubańczyk).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.