DAVID BENAVIDEZ W WADZE PÓŁCIĘŻKIEJ? - MOGĘ POBIĆ BIWOŁA I BETERBIJEWA

- To ostatnie trzy, może cztery walki w wadze super średniej - mówi David Benavidez (26-0, 23 KO), były dwukrotny mistrz świata na granicy 76,2 kilograma, który 25 marca spotka się z innym dawnym championem, Calebem Plantem (22-1, 13 KO).

Bombardier z Phoenix miał już w przeszłości problemy z uzyskaniem limitu i wkrótce może przenieść się na stałe do wagi półciężkiej. Na przykład na walkę z Dmitrijem Biwołem (21-0, 11 KO) czy Arturem Beterbijewem (19-0, 19 KO). Najpierw jednak musi odprawić bojowo nastawionego Planta.

- Gdyby nie to, że długo już czekam na duże walki w super średniej, dawno przeniósłbym się do półciężkiej. Są jeszcze Canelo, Morrell, Charlo i Demetrius Andrade. Po tych walkach przejdę do wagi półciężkiej. Beterbijew jest mocny, ale pozostaje otwarty i łatwy do trafienia. To byłaby trudna walka, ale kombinacje przeciwko niemu powinny zadziałać. Zresztą w wadze półciężkiej, bez cięcia tych ostatnich kilogramów, ja również będę szybszy i silniejszy - zapowiada niepokonany Amerykanin z meksykańskimi korzeniami.

EMOCJE ROSNĄ - BENAVIDEZ I PLANT OBIECUJĄ SOBIE CIĘŻKI NOKAUT >>>

- Według mnie Biwoł pokona w ewentualnej unifikacji Beterbijewa. To bardziej zdyscyplinowany bokser, zresztą w przeszłości wiele razy sparowaliśmy. Wiem co się działo na tych sparingach, wiem więc również, że Biwoła także mogę pokonać, nawet przez nokaut - dodał Benavidez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 09-02-2023 15:51:07 
Pobij najpierw Planta. Potem zakończ karierę rudemu (o ile kolokwialnie ujmując tamten nie spierdoli) i możesz się brać za ruskich półciężkich, choć na razie z jednym i drugim Benavideza nie widzę.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 09-02-2023 15:58:27 
Patrząc na rozmiar Benavideza to zdecydowanie bardziej półciężki. Jeśli planuje stoczyć 3-4 w super średniej to raczej ze starszym kacapem będzie faworytem po tamtym czasie bo tamten będzie miał już 40 lat.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 09-02-2023 19:50:14 
Planta obije raczej tak jak mówi do 6 rundy bo ręce ma ciężkie, łeb na karku i najważniejsze "odrobinę skurwysyństwa we krwi" więc nie będzie się pierdolił w pykanie tylko pójdą konkretne bomby, których Plant zwyczajnie nie ustoi, a nie jest to nie wiadomo jaki wirtuoz, choć coś tam potrafi. Swoją drogą zobaczył bym walkę Plant - Saunders - dwóch pykaczy bez jakiegoś jednego decydującego ciosu.
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 10-02-2023 00:46:59 
Kolo już w myślach rozniósł 10 klientów z litości wymienił tylko 5, strach się bać nie wiem czy Plant wyjdzie chociaż do ringu, a jeśli nawet to pewnie rzuci ręcznik i wyjdzie
 Autor komentarza: Polakos
Data: 10-02-2023 09:54:39 
A jego najważniejsze skalpy to Dirrell i zmęczony życiem Lemieux. Niech chociaż tego Planta odprawi to będzie o czym dyskutować.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.