PROGRAIS OPCJĄ REZERWOWĄ DLA GARCII, JEŚLI NIC NIE WYJDZIE Z DAVISEM

We wtorek informowaliśmy Was o punkcie spornym, który stawia pod znakiem zapytania walkę Gervonty Davisa (28-0, 26 KO) z Ryanem Garcią (23-0, 19 KO). Na wszelki wypadek Oscar De La Hoya szuka atrakcyjnego zmiennika dla Garcii.

Garcia i Davis mają spotkać się 15 kwietnia w umownym limicie 61,7 kilograma. Stroną A jest "Czołg" i De La Hoya zaakceptował taki obrót spraw, sprawą sporną jest rewanż, który przysługuje tylko Davisowi. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ >>>

Obie strony wciąż mają nadzieję, że uda się załatwić ostatnią przeszkodę. Bo inne sprawy są już dogadane. Ale szef grupy Golden Boy Promotions nie próżnuje i na wszelki wypadek skontaktował się już z Regisem Prograis (28-1, 24 KO), panującym mistrzem świata federacji WBC kategorii junior półśredniej (63,5 kg). Jeśli nic nie wyjdzie z Davisem, być może właśnie Prograis mógłby stanąć naprzeciw "KingRy".

- Przestań uciekać Gervonta i chować się przede mną. Nie chowaj się za Alem Haymonem, żadnych klauzul o rewanżu, zwycięzca bierze wszystko - zaapelował Garcia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 09-02-2023 13:39:08 
Też znakomite zestawienie, kto wie czy nie jeszcze trudniejszy rywal od Davisa. Tak czy inaczej widać, że Garcia chętnie tych wyzwań szuka i to mi się bardzo podoba.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 09-02-2023 15:54:09 
Instagram prosi sie o kuku i im szybciej te kuku dostanie, tym może być dla niego lepiej. Choć psychicznie może tego nie udźwignąć.
 Autor komentarza: TerrenceCrawford
Data: 10-02-2023 00:17:13 
Lubię ładnych i inteligentnych chłopców takich jak Ryan i przewiduję jego zwycięstwo w potencjalnych starciach z Davisem i Prograis.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 10-02-2023 13:27:00 
To byłby nie gorszy rarytas niż z Davisem i prawdę powiedziawszy naprawdę trudno wytypować w tych zestawieniach zdecydowanego faworyta. Z jednej strony kura znosząca złote jajka z drugiej mała armata, a w rezerwie śmiały mańkut lubiący się bić. Zacne trio, a walka tylko jedna.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.