McGUIGAN RADZI EUBANKOWI ROZBRAT Z ROYEM JONESEM JR

Znany i ceniony brytyjski szkoleniowiec Shane McGuigan przekonuje, iż Chris Eubank Jr (32-3, 23 KO) musi rozstać się z Royem Jonesem Jr, jeśli myśli jeszcze o powrocie do dużego boksu.

- To nie ten sam Chris Eubank, który boksował z George'em Grovesem czy innymi pięściarzami. Musi odzyskać siły, mieć trochę wolnego czasu i przede wszystkim oddalić się od Roya Jonesa Jr. Roy jest jednym z moich ulubionych pięściarzy, ale jest poziom autorytetu, którego Eubank potrzebuje, a także poziom sztywności w zakresie zadawania ciosów i trzymania gardy.

- Gdy boksował z Garym O'Sullivanem czy Nickiem Blackwellem, zadawał ciosy w kombinacjach, przebijał się do celu. Nie przerzucał swoich ciosów, nie był rozwiązły przy ich wyprowadzaniu. Były one raczej techniczne i uporządkowane. Chris musi wrócić do tego - podsumował trener takich pięściarzy jak Josh Taylor, Carl Frampton czy Lawrence Okolie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Flakon
Data: 05-02-2023 14:34:08 
EubanG za bardzo wzoruje się na Roju to fakt a naturalnym talentem tej wielkości nie jest co pokazał choćby Smith w ostatniej walce.
 Autor komentarza: Kabanostry89
Data: 05-02-2023 16:05:28 
Eubank starał się być jak Roy,niestety brak tej dziesiątej sekundy reakcji jaką posiadał RJJ to uniemożliwia,Roy byl w prime nie do trafienia,Eubank taki nie jest i nie będzie,zmiana trenera jak najbardziej na plus.
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 05-02-2023 20:01:22 
Eubank walczy jak Roy ale post prime. I tak samo pada na dechy
 Autor komentarza: NOSFERATU1922
Data: 06-02-2023 00:06:11 
Mniej kopiowania RJJ na pewno by mu wyszlo na dobre, bo teraz pol sekundy spoznienia i dechy groza przy tym stylu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.