WIDEO: RICHARD TORREZ JR Z KOLEJNĄ CZASÓWKĄ

Richard Torrez Jr (5-0, 5 KO) - wicemistrz olimpijski wagi super ciężkiej, odprawił przed czasem kolejnego rywala. Sporo cięższy James Bryant (6-3, 4 KO) nie wyszedł do drugiej rundy. Wcześniej był liczony.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 04-02-2023 07:12:22 
Widziałem już dwie jego czasówki. Nie tylko ma siłę, a do tego wygląda jak z lat 80/90. Gdzieś czytałem że już chce się tłuc z Frazerem Clarkiem.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 04-02-2023 08:11:48 
Chłop powinien się "naturalizować" w Niemczech. Turcy, Arabowie i Bośniacy robią to non stop, ale ten typ zrobiłby furorę:) Wystarczyłoby przybrać imię Klaus Schmit i gotowe. Z takim wyglądem byłby bożyszczem tłumów. Jeszcze mógłby występować w spodenkach z flagą NRD-ówka.
 Autor komentarza: HNS
Data: 04-02-2023 10:20:23 
Ciekawy zawodnik z tego Torreza, wygląd i styl walki mocno oldschool'owy. Bardzo dobry amator, na zawodostwie prowadzony jednak zbyt ostrożnie, tacy przeciwnicy nic mu nie dają.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 04-02-2023 10:24:11 
@Stieczkin
A dlaczego Torrez nie mógłby stać się bożyszczem u siebie w USA, a zwłaszcza w "meksykańskich" stanach? Amerykanom wbijano w głowy przez dziesięciolecia że waga ciężka to dno i wodorosty, a prawdziwy wielki boks to jest w półśredniej. Czy jednak te medialne bzdury nigdy nie zostaną tam przezwyciężone? Nie do końca rozumiem, dlaczego Wilder i Ruiz nie zyskali w USA wielkiej popularności po tym, jak zdobyli mistrzowskie pasy w HW, a z drugiej strony w swoim czasie tę popularność zyskał bokser trochę niższych lotów, a mianowicie Arreola. Torrez moim zdaniem ma szanse na medialność, chociaż bardziej ogólnoamerykańską niż meksykańską, bo nie jest potomkiem w 1 pokoleniu jakiegoś nielegalnego zbieracza arbuzów, tylko pochodzi z rodziny zasiedziałej w Kalifornii od ponad 100 lat i chyba nie mówi po hiszpańsku.

A co do "naturalizacji" w Niemczech, to tam zwykły Schmidt nie wystarczy. W modzie są "nazwiska" wybitnie siłowe, jak np. James Kraft (Musa Avdimetaj) lub Viktor Faust (Wiktor Wychryst). Myślę, że Richard Panzerfaust Jr brzmiałoby dobrze.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-02-2023 13:56:00 
Znakomicie się go ogląda,ultraofensywny mańkut z młotkiem w rękawicy, choć rywale na razie tacy, jak i etap kariery, a tym bardziej wzbudza zainteresowanie, bo pokazał, że raczej jest do pokonania i to przed czasem, co udowodnił dość brutalnie równie fenomenalnie rokujący Żalolow w Jekaterynburgu.W kwestii naturalizacji ewentualnie zmiany nazwiska, w pierwszym przypadku zrobiłby globalną furorę jako niemiecki Schwab Jr., a w drugim wystarczy przemianować się na Chamberlain'a Jr.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 04-02-2023 16:00:17 
@puncher48
Szwab już boksuje i to całkiem nieźle. https://boxrec.com/en/box-pro/907430
Chambarlainów nawet dwóch. Jeden czarny w cruiser i jeden biały w lekkiej.
 Autor komentarza: Kroganin
Data: 05-02-2023 01:01:48 
Nie no ten jego przeciwnik boksował potwornie słabo, to z grupki dla nowicjuszy znalazłbym lepszych w BKSie w Szczecinie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.