YARDE PO PORAŻCE Z BETERBIJEWEM: ZROBIŁEM POSTĘPY I WRÓCĘ MOCNIEJSZY

Mimo naprawdę dobrej postawy Anthony Yarde (23-3, 22 KO) nie zdołał w sobotę w Londynie zatrzymać mistrza świata WBC, WBO i IBF wagi półciężkiej Artura Beterbijewa (19-0, 19 KO) i przegrał przed czasem. Po walce zachował się jak na sportowca przystało, zachowując przy tym pewność siebie.

BETERBIJEW PRZEŁAMAŁ YARDE'A PO ZNAKOMITYM BOJU >>>

- Jestem bardzo ambitny i mam mentalność zwycięzcy, ale cóż... Taki jest boks. Wciąż będę chodził z głową uniesioną do góry, wciąż jestem lwem. W ósmej rundzie trafiałem Beterbijewa i wtedy mnie złapał. Specjalnie długo czekałem, żeby powstać, ale za chwilę leżałem po raz drugi i mój narożnik mnie poddał. Pierwszą reakcję był gniew, ale oni dbają o moje zdrowie, kochają mnie - powiedział Yarde.

- W walce w Rosji z Siergiejem Kowaliowem nie byłem tak dobrze przygotowany jak w starciu z Beterbijewem. Zrobiłem postępy i wrócę jeszcze mocniejszy. Mogłem w sobotę wygrać, zraniłem rywala. Powiedział mi, że to była jego najtrudniejsza zawodowa walka. Stwierdził, że widzi we mnie przyszłego mistrza. Był ode mnie lepszy, bo oprócz siły wniósł do ringu moc doświadczenia - dodał Brytyjczyk, który po siedmiu rundach prowadził na kartach dwóch z trzech sędziów, ale w ósmej został brutalnie pokonany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 30-01-2023 17:46:24 
Jeszcze w maju wyżej stawiałem Buatsiego, który dobrze wyglądał na tle poprzednich przeciwników. Z kolei Yardemu pamiętałem nie tyle tego Kowaliowa, co jego porażkę z Arthurem. W ogóle myślałem, że w rewanżu Arthur znowu go wypyka. Natomiast niespodziewane trudności Buatsiego z Richardsem i niezły występ Yarde'a z tym prawdziwym 'królem Arturem' każą nieco zmienić tę optykę. Pojedynek Buatsi-Yarde na ten moment to jedna z ciekawszych walk do zrobienia w LHW i na pewno z niezłym potencjałem sprzedażowym na Wyspach.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 30-01-2023 17:55:53 
Yarde ma klasę. "Byłem wściekły na narożnik, ale oni dbają o moje zdrowie" zamiast "Beterbijew otruł mnie zatrutym szlafrokiem, narożnik sprzedał się Kadyrowowi". Czekam na kolejną walkę.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 30-01-2023 18:05:20 
Yarde vs Smith Jr, powinna być konkretna walka i łatwa do zrobienia bo Warren robi interesy z Arumem.
 Autor komentarza: Scross
Data: 30-01-2023 20:45:55 
Na pewno trener podal mu zatrutą wodę.
 Autor komentarza: holy
Data: 31-01-2023 15:32:07 
Wydaje mi się, że Yarde zwlekał z powstaniem z desek, bo nie miał pewności, czy chce jeszcze boksować. A z tym prowadzeniem na punkty, to było naciągane. Beter moim zdaniem był trochę lepszy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.