11 LUTEGO BARDZO CIEKAWIE W WADZE CIĘŻKIEJ

Rey Vargas (36-0, 22 KO) i O'Shaquie Foster (19-2, 11 KO) zaboksują o wakujący pas WBC wagi super piórkowej, czy też jak kto woli junior lekkiej. A dziś ogłoszono pozostałe walki karty głównej gali w San Antonio.

Impreza odbędzie się 11 lutego w sławnej hali Alamodome, znanej choćby z ligi NBA. W daniu głównym wystąpią Vargas z Fosterem, a kogo jeszcze pokaże stacja Showtime?

Na początek przekazu w wadze półśredniej rękawice skrzyżują Mario Barrios (26-2, 17 KO) oraz Jovanie Santiago (14-2-1, 10 KO). Dużo ciekawiej będzie tuż przed daniem głównym. W wadze ciężkiej zawalczą Kubańczyk Lenier Pero (8-0, 5 KO) i Ukrainiec Wiktor Wychryst (11-0, 7 KO), zawodnicy z bogatym doświadczeniem wyniesionym z ringów olimpijskich. Lepszy z tej dwójki wskoczy do TOP 20. Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 24-01-2023 00:04:50 
Wichryst to nie jest poziom nawet na top50, do dzis mozemy gdybac co by bylo gdyby sedzia nie przerwal przedwczesnie walki z Kiladze. Bardziej zraniony wtedy byl Wichryst. Dostal prawie czasowke od journeymana, ktory w cruiser boksowal.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-01-2023 00:43:55 
Wychryst ma bardzo solidny dorobek z amatorki i zawodowstwa i ja bym tu się specjalnie nie kierował tą walką z Kiladze. Wiadomo, dominatorem nie będzie, ale w 50 jak najbardziej powinien się znaleźć.

Pero z kolei to zagadka, na amatorce mega rekord (np. seryjne wygrane z Sanchezem), ale ta przygoda zakończyła się dwoma gongami (Hrgovic i Clarke). Wiadomo że na amatorce każdy coś przegrwa, ale 2 KO w trzech walkach wygląda dziwnie. Z drugiej strony to było 6 lat temu. Z trzeciej strony na zawodowstwie też póki co nie zachwyca.

Ogólnie walka cenna i potrzebna, która coś tam wyjaśni, głównie w sprawie Kubańczyka. Wygrany top20 to przesada, chyba że chodzi o prywatne rankingi jakiejś tam federacji.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-01-2023 11:12:48 
Choćby ze względu na ich doświadczenie amatorskie i obecne miejsce na zawodowstwie czy zbliżony procentowo wskaźnik nokautów pojedynek warty zobaczenia, a nuż uraczą nas spektaklem, który zapadnie w pamięć niczym walka Wiktora z Iago.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.