WIDEO: CIĘŻKIE ŻYCIE TRENERA...

Krew, pot i łzy. Czasem łzy bólu. Zawód trenera to nie jest łatwy kawałek chleba, a tym bardziej, gdy tarczujesz Piotra Łącza (5-0, 5 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-01-2023 13:50:45 
Cóż, głowa nie służy jedynie jako nośnik wąsów i brody... Gdyby założył pas z tarczą, jak Wilczewski podczas przygotowań Łaszczyka do cyrkowych występów, to by teraz nie jęczał przy każdym kichnięciu :P
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-01-2023 13:58:59 
I takie materiały wzbudzają zainteresowanie.
Wrzucić to gdzieć na Instagram/Facebook itd.

Freaki z MMA jeszcze przy okazji by kogoś wyzwali i dzięki temu zarabiają olbrzymią w porównaniu z naszymi bokserami kasę.
A nasi siedzą wycofani, po cichu itd.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-01-2023 14:12:46 
@Clevland
Niezupełnie. Freaki to cała otoczka. Taki typ musi się lansować, być "widoczny", musi go być wszędzie pełno, najlepiej w jakiś buracki sposób. Musi się schlać, zarzygać połowę baru, potem wszcząć burdę (z jakimiś typami, którzy się na to zgodzą wraz ze zgodą na publikację i nieuszkodzenie freaka) a wszystko to kazać nagrywać. Potem jeszcze pokazać się w jakiejś "wystrzałowej furze", nawet niekoniecznie jego, z wulgarną panienką (też może być wynajęta) i znów wrzutka do społecznościówek.

Poważny bokser na takie dyrdymały nie ma czasu, bo musi trenować i trzymać formę. Tak to już niestety jest, że największym powodzeniem cieszy się wulgarny cyrk.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 23-01-2023 17:33:41 
UP
W pełni się zgadzam z wypowiedzią powyżej
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-01-2023 18:29:03 
@Stieczkin

Nie wszyscy "jadą po bandzie" tak jak piszesz.

Inny przykład Szpilka.
Nie mówię że bokserzy muszą być jak Szpilka, ale jak w mediach ich nie widać to nie zarabiają.

Wiadomo że jak bokserzy chcieliby wywołać konflikt itd. to bokser.org nie będzie jeździł za nimi, ale takie rzeczy muszą ogarnąć sami.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-01-2023 20:08:43 
@Clevland
Szpilka wybił się na sprytnej taktyce marketingowej, opracowaną specjalnie dla niego przez promotora. Który wspaniale wychwycił wszystkie "burackie" atuty, jakie młody Szpilka posiadał. Stąd całe to "pozdrowienia dla więzienia", stąd kretyńskie majtki i debilne odzywki.

Oczywiście sam Artur był wyjątkowo dobrym materiałem i pewną nowością pod względem "wieśniackiego promowania". Podobnym talentem wykazywał się też Jackiewicz, ale on miał gorsze promotorskie plecy. Mistrzowską zagrywką była też szarpanina z Zimnochem. Wszystko, co wydarzyło się później było wyłącznie odcinaniem kuponów od "negatywnej sławy" Szpilki. Innymi słowy, zdobył imponującą rzeszę antyfanów, żądnych jego porażki.

Ale on był prekursorem. Nikt inny tego powtórzyć już nie mógł, bo byłoby to wtórne. Podobny, choć znacznie mniejszy sukces osiągnął Grabowski z Brodnicką. Umiejętnie łącząc boks z elementami taniego, szlauchowatego porno. Co zresztą potem wykorzystał w Gromdzie. "Jechanie po bandzie" jest naturalną próbą przyciągnięcia uwagi poprzez przeginanie pały. Na razie się sprawdza, ale w końcu i tutaj pojawi się jakiś sufit. I wtedy (mam nadzieję) zainteresowanie cyrkiem zmaleje.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 23-01-2023 23:28:41 
Nasi bokserzy jakby sie wyzywali na konferencjach to by było nieco większe zainteresowanie, ale freaki dalej w przewadze bo to są osoby które prowadzą youtuba czy jakies instagramy i od tego sie zaczyna zainteresowanie.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 23-01-2023 23:33:15 
A Jackiewicz byłdobrym żółwikiem zamknietym w defensywie wiec porywał w wywiadach a w ringu już mniej, choć nie powiem miał te swoje pamiętne boje, ale to wynikało z okoliczności przyjęcia bomby i tarapatów i pokazania charakteru itp, a nie wynikało to ze stylu walki. Więc nie wiem na ile by pomogły promotorskie plecy.
Np taki Floyd też defensywny, ale ze wszystkich defensyw klasyczny podwójny blok najmniej widowiskowy, a on miałte shoulder rolle, więc to też inaczej w odbiorze.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.