JONES JR: BĘDE POTRZEBNY EUBANKOWI DOPIERO Z GGG CZY CANELO

Rozwijający swoją karierę trenerską Roy Jones Jr przekonuje, iż będzie potrzebny Chrisowi Eubankowi Jr (32-2, 23 KO) dopiero wtedy, gdy ten będzie pojedynkował się z największymi - Giennadijem Gołowkinem (42-2-1, 37 KO) czy Saulem Alvarezem (58-2-2, 39 KO).

EUBANK JR: NAJPIERW SMITH, POTEM GOŁOWKIN I CANELO >>>

- Chris nie potrzebuje mnie do wygranej nad takimi jak Liam Williams czy Liam Smith, ponieważ walczący Eubank może pokonać obu. On nie sprowadził mnie pod tych konkretnych pięściarzy, wziął mnie tutaj, by pomóc mu lepiej przygotować się do tych największych, jak GGG czy Canelo.

- Z tymi największymi nie może być starym Chrisem, który po prostu wychodzi do ringu i puszcza ręce w ruch, musi być taktykiem, musi mieć więcej wiedzy w tym, co robi. Sprowadził mnie, abym przygotował go do walk, które ma planach, niekoniecznie do konkretnego Liama Smitha czy Liama Williamsa. Mówiłem mu od początku, że z Williamsem czy Smithem zupełnie mnie nie potrzebuje. Stary Chris może pokonać obu tych gości i bez mojej pomocy. Dodam to, co dodam, ale to jego wybór, aby to wykorzystać, to Chris musi wyjść i zrobić to, co do niego należy.

- Chris patrzy dalej, gdzie wie, że będzie potrzebował czegoś więcej niż tylko rozbijania ludzi kombinacjami. To nie zadziała przeciwko tym większym, jak Canelo czy GGG - podsumował legendarny mistrz czterech kategorii wagowych. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-01-2023 16:00:56 
Roy Jones Jr. sprawdziłby się jako trener Naoya Inoue, tym bardziej że ten jest fenomenalnym pięściarzem, a nawet ostatnio go imituje, choć jeszcze nie wychodzi perfekcyjnie, niemniej na pewno znaleźliby wspólny język.

Fantastyczny oryginał: https: //www.youtube.com/watch?v=_L4PeAjwk5E

Ciut gorsza kopia: https: //www.youtube.com/shorts/yfX_eNtgcPs
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-01-2023 16:11:54 
Ukośniki to w lewo bliżej dwukropka, bez tego jest lipa, gdy bliżej są środka.
 Autor komentarza: Scross
Data: 15-01-2023 19:00:01 
Eubank Jr do Caneli to jak porównać forda do porsche
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 15-01-2023 20:41:32 
Mam wrażenie że Eubank jr. osiągnąłby więcej (nie mówię że dużo więcej) gdyby pozbył się swojego starego z narożnika. Facet ma sporo atutów, choćby betonowa szczęka. Przywalić też potrafi, ale w ringu zachowuje się jak kretyn i dlatego między innymi ma dwie porażki na koncie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 15-01-2023 21:44:03 
Eubank za słaby jest dla GGG,
GGG mimo wieku ma niesamowite uderzenie i kombinacje.

GGG przegrał tylko z sędziami w dwóch walkach z Canelo.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 15-01-2023 23:17:33 
EubanG dużo szybszy od GGG, który to już jest na równi pochyłej.
GGGarbaty w 3 walce z Cynamonem wyglądał jak cień dawnego siebie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.