KHAN: GARCIA BĘDZIE MUSIAŁ TRZYMAĆ DAVISA NA DYSTANS

Gervonta Davis (28-0, 26 KO) zastopował kilkanaście godzin temu Hectora Luisa Garcię (16-1, 10 KO), robiąc milowy krok w kierunku kasowej walki z Ryanem Garcią (23-0, 19 KO). Do pojedynku dwóch czołowych lekkich może dojść jeszcze w pierwszym kwartale tego roku.

Zaraz po walce "Czołg" z Baltimore przyznał reporterowi Showtime Jimowi Gray'owi, iż jest zdecydowany na bój, który ma mieć miejsce w kwietniu. Swoje trzy grosze dopisał na Twitterze sam Garcia, mówiąc o dokładnej dacie - 15 kwietnia. A skoro już co nieco wiemy, to możemy również podywagować o samym przebiegu walki. Do dyskusji włączył się były mistrz Amir Khan, który radzi Garcii, jak poradzić sobie z "Czołgiem".

- Ryan musi boksować na dystans i korzystać z każdej możliwości do kontrataku. Bić mocne ciosy. Każdy cios, który zada Ryan, musi być mocny i celny. Nie może pozwolić, by Davis go zdusił, albo zbytnio się zbliżył, wtedy będzie miał kłopoty. Musi mieć silne nogi, dobrze na nich pracować, trzymać Gervontę na dystans, poruszać się na boki. Nie może pozwolić Gervoncie poczuć się komfortowo, bo gdy ten odczuje spokój, zacznie wypuszczać swoje wielkie bomby - podsumował champion sprzed dekady.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 08-01-2023 17:37:11 
Po weekendowej walce "Tanka" oczywistym staje się, że w tej konfrontacji najbardziej prawdopodobny rezultat, to Garcia na punkty, ewentualnie Davis przed czasem i zaryzykuje stwierdzenie, iż w drugiej części tej potyczki.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 09-01-2023 10:20:32 
Po tym co wczoraj widziałem coraz bardziej skłaniam się w strone instagrama. Jeśli nie popełni jakiegoś głupiego błędu i zachowa chłodną głowę to powinien to wygrać, tyle, że jest jeszcze dość młody i nigdy nie wiadomo co może mu do głowy strzelić.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.