FURY vs CHISORA 3: SUKCES FINANSOWY - BARDZO DOBRA SPRZEDAŻ PPV

Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) jest królem wagi ciężkiej. I nie zmieni się to dopóki nie polegnie w ringu. Pokazała to trzecia walka z Dereckiem Chisorą, którego mistrz WBC znów łatwo pokonał (TKO 10).

Teoretycznie wynik tego pojedynku był znany od momentu podpisania kontraktów. Mimo tego na stadionie Tottenhamu zasiadł komplet 60 tysięcy ludzi (59 769), a wbrew temu, co wcześniej sugerował Eddie Hearn, również sprzedaż PPV okazała się dużym sukcesem.

Transmisja w BT Sport Box Office kosztowała £26,95. Frank Warren - promotor Fury'ego i organizator gali w Londynie, poinformował dziś, że sprzedano w tej cenie w Wielkiej Brytanii nieco ponad pół miliona przyłączy.

RIDDICK BOWE: POŁAMAŁBYM FURY'EMU ŻEBRA, INNI ŹLE Z NIM WALCZĄ >>>

Skoro "Król Cyganów" wykręca takie liczby na walce z Chisorą, możemy tylko wyobrazić sobie, jak wielkie pieniądze będą leżały na stole, gdy w końcu dojdzie do pełnej unifikacji królewskiej kategorii z Aleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO)...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 03-01-2023 09:35:31 
Cóż, to bardzo zła wiadomość dla fanów boksu i bardzo dobra wiadomość dla fanów cyrku i wrestlingu. Oznacza, że tego typu szopek będzie więcej. Skoro można zarabiać olbrzymie pieniądze na wciskaniu ludziom chłamu pokroju Fury vs Chisora, to nie ma sensu się wysilać. Ludzie to lubią, ludzie to kupią.
 Autor komentarza: Introwertyk
Data: 03-01-2023 10:42:06 
Od dawna ludzie łykają niskich lotów rozrywkę, czego najlepszym przykładem są freakfighty i temu podobne. Dobre wyniki jak za sparing z workiem treningowym.
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 03-01-2023 11:06:24 
Pewnie jeszcze większą sałatę niż unifikacja wygeneruje starcie Tysona z Antoniem .
Zazdroszczę Anglosasom tylu czołowych zawodników
 Autor komentarza: puncher48
Data: 03-01-2023 11:26:23 
Anglia jest dumna, to i wzmacnia swoją dziatwę, a że jest wielodzietna, to nie dość, że mają, to i się tym chwalą i wspierają. Choć dla wybrednego fana tego typu spektakle mogą kojarzyć się z paździerzem.
 Autor komentarza: Scross
Data: 03-01-2023 13:10:20 
Dobrze, że nie przyłożyłem swojej cegiełki finansowej do tego ale 500k ppv to chyba aż niemożliwe
 Autor komentarza: andrewsky
Data: 03-01-2023 16:20:40 
Zazwyczaj pomijam milczeniem tego typu Newsu,ale tym razem poziom manipulacji przeszedł granice dobrego smaku, nawet jak na fan klubowiczów Cygana,ktorzy podszywają się pod redaktorów Organizacja. lol

500 tysięcy to jak na Króla Cyganów niezły wynikali jak na króla boksu wręcz żałosny.to nie jest nawet top 10 najlepiej sprzedanych PPV w UK
Chisora z Whytem w rewanżu sprzedali porównywalną ilość PPV,Parker z Whytem,a Bellew z Usykiem więcej,ponad 600tysiecy
Bellew z hayem ponad 1,5mln a to była bardziej freakowa niż sportowa
Po mojemu to Warren doklada do kariery Burego,albo płaci mu mniej niż deklaruje,liczac na zloty strzał od Arabusow
 Autor komentarza: sumoiz
Data: 03-01-2023 21:16:44 
Wynik bardzo dobry, zresztą Fury razem z Canelo w zeszłym roku byli w top 20 najlepiej zarabiającyh sportowców, chyba z nieba nie biorą się te wyniki, tylko jest to podparte sprzedażą ppv. A te Parkery i Bellowy miały takie wyniki bo walczyły w otwartej telewizji, a nie jak tutaj nadawana walka tylko w ppv, stąd te większe liczby
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.