RANKING WBA: STĘPIEŃ, CZERKASZYN I IGLESIAS Z PRAWAMI PRETENDENTA

Dobra informacja na początek nowego roku. Po wielu miesiącach federacja World Boxing Association w końcu umieściła w swoim rankingu polskiego pięściarza lub boksera startującego w polskiej grupie.

Paweł Stępień (18-0-1, 12 KO) nie rozwinął jeszcze skrzydeł, wciąż czujemy mały niedosyt, ale przynajmniej poza ringiem jego kariera jest dobrze prowadzona. Czołowy polski "półciężki" był notowany w innych organizacjach - WBO #15 i IBF #7, a teraz zadebiutował w rankingu WBA. Polak zajmuje piętnastą pozycję.

Prawa pretendenta nabywają wszyscy zawodnicy notowani w Top 15. I jest jeszcze dwóch innych bokserów powiązanych z polską grupą, którzy dostąpili tego zaszczytu. W kategorii super średniej dwunasty jest Osleys Iglesias (8-0, 7 KO), a w wadze średniej piętnasty Fiodor Czerkaszyn (21-0, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: koks12534
Data: 02-01-2023 10:42:59 
Jak nie zmieni trenera nic nie zrobi regres zaliczył od długiego czasu mega cieniuje ostatnią dobrą walke chyba zrobił za czasów ŚP Gmitruka potem już regres żadnej solidnej walki pojedzie jako mięso armatnie z takim przygotowaniem :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.