BRONER SNUJE KOLEJNE MOCARSTWOWE PLANY

Były mistrz świata czterech kategorii, kontrowersyjny Adrien Broner (34-4-1, 24 KO) zmierzy się 18 lutego w Atlancie z Iwanem Redkaczem (23-6-1, 18 KO) w limicie wagi półśredniej. Amerykanin snuje już mocarstwowe wizje, które brzmią dziś jednak mało realnie.

- Nie wiem, czy rozumiecie to, co do was mówię. Teraz moim rywalem jest Redkacz, a potem będę mistrzem świata w ciągu dwóch kolejnych walk - powiedział Broner, którego umowa z platformą BLK Prime opiewa na 10 milionów dolarów za trzy tegoroczne walki.

- Najpierw wezmę się za Regisa Prograisa, usunę go ze swojej drogi. Następnie znokautuję pozostałych rywali. Wszystkich jak leci. Zanim skończę z boksem, będę niekwestionowanym czempionem wagi junior półśredniej - dodał 33-letni "The Problem", któremu pewności siebie nigdy nie brakowało, ale w ostatnich latach przybrała ona absurdalne rozmiary.

- Jestem nie tylko zawodnikiem należącym do elity, ja jestem jednym z najwybitniejszych zawodników w historii. Dokonałem czegoś, czego nie osiągnęło zbyt wielu zawodników. I kiedy skończę z boksem, na zawsze zapiszę się w księgach tego sportu. Ale bądźcie czujni, bo jeszcze sporo przede mną - oto cytowane już przez nas słowa Bronera sprzed tygodnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 28-12-2022 18:14:55 
Niedobrze. Prograis powinien bacznie się rozglądać podczas przechodzenia przez ulicę, bo Broner w oczywisty sposób grozi mu przejechaniem. W inny sposób go ze swojej drogi nie usunie. Po tym, jak przejedzie Prograisa będzie musiał uciekać z USA. Wybierze kraj nad Wisłą, gdzie zmierzy się z Lodzikiem i po bohaterskich dwunastu rundach, stosunkiem głosów dwa do remisu - zostanie niekwestionowanym mistrzem Polski!
 Autor komentarza: omus79
Data: 29-12-2022 10:36:40 
Mocarstwowe wizje?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.