BRACIA KLICZKO WSPIERAJĄ USYKA PRZED WALKĄ Z FURYM

Aleksander Usyk (20-0. 13 KO) może liczyć na pomoc braci Kliczko przed szykowaną walką z Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO).

Usyk to mistrz IBF/WBA/WBO, do Fury'ego należy ten ostatni pas, w wersji WBC. Obie strony prowadzą negocjacje nad walką, która prawdopodobnie odbędzie się na Bliskim Wschodzie.

Usyk, gdy był jeszcze mistrzem kategorii cruiser (90,7kg), sparował z Władimirem Kliczką. Z kolei starszy z braci - Witalij - osobiście wspierał Aleksandra przed jego pierwszym pojedynkiem z Anthonym Joshuą, któremu Ukrainiec odbierał pasy wagi ciężkiej.

- Rozmawiam regularnie z jednym i drugim. Witalij wspiera mnie radami na temat życia i sportu, z Władimirem rozmawiam bardziej o technice. Słucham ich uważnie i decyduję potem, czy mogę skorzystać z jednej z tych rad i wcielić to w życie - mówi mistrz olimpijski sprzed dekady.

JARED ANDERSON: STAWIAM PIENIĄDZE, ŻE FURY POKONA USYKA >>>

- Motywuje mnie wizja starcia z takim gigantem jak Fury. Niektórzy nie dają mi szans, ale to naprawdę mało dla mnie znaczy. Ja po prostu robię swoje. Obrałem drogę samuraja, którą konsekwentnie podążam - dodał Usyk.

Przypomnijmy, że Fury został po raz pierwszy mistrzem świata siedem lat temu, gdy wypunktował... właśnie Władimira Kliczkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 18-12-2022 02:23:19 
Furemu będzie zdecydowanie trudniej trafiać Usyka bo jak widać na załączonym obrazku Włodek ma dużo większy łeb
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.