MICHAŁ CIEŚLAK O MISTRZOSTWO EUROPY W POLSCE!

Michał Cieślak (23-2, 17 KO) już dwukrotnie atakował tron mistrza świata wagi junior ciężkiej. W drodze po trzecią taką walkę zaboksuje o mistrzostwo Europy!

Wszystko potwierdził promotor Andrzej Wasilewski. Pas EBU jest wakujący, a europejska federacja wyznaczyła do walki o tytuł Cieślaka i Dylana Bregeona (12-2-1, 3 KO). Mistrz Francji trzynaście miesięcy temu atakował już pas EBU, przegrał jednak na punkty z Chrisem Billamem-Smithem.

Nie znamy daty, choć taka walka w Polsce możliwa jest w połowie marca. Wkrótce zapewne poznamy więcej szczegółów.

"Walka Cieślak vs Bregeon o zawodowe Mistrzostwo Europy odbędzie się w Polsce! Nie lada gratka dla kibiców. Rok 2023, dzięki zawodnikom KnockOut Promotions, będzie bardzo aktywny w polskim boksie zawodowym" - napisał Wasilewski w mediach społecznościowych.

Michał ma za sobą aktywny rok. Pod koniec lutego przegrał na punkty z championem WBO Lawrence'em Okolie, ale odbudował się czasówkami nad Enrico Koellingiem (TKO 1) i Krzysztofem Twardowskim (TKO 5).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-12-2022 14:26:31 
Znakomita informacja! i radocha dla kibiców. Michał faworytem i zapewne spełni pokładane w nim nadzieje, a i EBU będzie dobrze się prezentowało w jego biografii. To też dobra trampolina w walce o światowy prymat, gdzie w jego przypadku "Do trzech razy sztuka" w pełni się zrealizuje.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 15-12-2022 15:35:26 
Mistrzostwo Europy jest w zasiegu Cieślaka moim zdaniem
 Autor komentarza: Furmi
Data: 15-12-2022 16:05:27 
W zasięgu Michała (i Mateusz) jest mistrzostwo świata. Dziś IMO obaj wygraliby z Makabu. Goulamirian też do pobicia...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-12-2022 16:26:03 
Z Goulamirianem to byłaby niezła awantura, zarówno Michał, jak i Arsen prą do przodu i są dobrzy technicznie tylko Ormianin rzadko bywa między linami, a Polak od tego nie stroni, tak samo jak od zmiany pozycji, czego Goulamirian raczej nie stosuje.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 15-12-2022 19:15:31 
Bregeon z tego co pamiętał dał dobrą walkę z CBS, ale punktowo przegrał gładko. Ponieważ Cieślak IMO to cała półka wyżej od CBS, tu powinien poradzić sobie celująco.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 15-12-2022 19:52:09 
Bardzo dobra wiadomość. Nie znam jego rywala, ale sądząc po rekordzie walk powinien on być w zasięgu Michała i mam nadzieję, że Cieślak wygra ten pojedynek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.