PROMOTOR I BYŁY TRENER NAMAWIAJĄ CHISORĘ, BY TEN SKOŃCZYŁ Z BOKSEM

Dereck Chisora (33-13, 23 KO) zdążył już ogłosić, że będzie kontynuował karierę. Jego deklaracje nieco zasmuciły dawnego trenera, Dave'a Coldwella.

"Del Boy" dostał w sobotni wieczór straszne lanie od Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO), choć jak zwykle dał z siebie wszystko i przyjął każdy cios bez zmrużenia oka. Sędzia zatrzymał nierówny bój w ostatnich sekundach dziesiątej rundy.

- Pieniądze już nie grają roli, bo sobotniej nocy Dereck zarobił bardzo dobre pieniądze. On nadal chce walczyć, co może przynieść więcej krzywd niż pożytku. Mam nadzieję, że jego deklarację to wciąż adrenalina. Liczyłem na to, że zarobi dobre pieniądze, być może nawet zdobędzie tytuł, ale odejdzie - mówi Coldwell.

- Dereck mógłby wciąż toczyć walki z takimi zawodnikami jak Zhang Zhilei, Fabio Wardley czy Filip Hrgović, wolałbym jednak, żeby odszedł na sportową emeryturę - stwierdził z kolei Eddie Hearn, promotor współpracujący z Chisorą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 05-12-2022 16:15:06 
Mi się już Chisory nie chcę oglądać, a i tak nie wyjdzie do jakiegoś młodego prospekta i go nie wypromuje i tylko blokuje kolejkę do pasa i blokuje walki z mocnymi goścmi. Na luzie Fury mógłby walczyć z jakimś prospektem, a tak to Chisora blokuje kolejkę. Tak samo Pulev i Whyte niech zjeżdżają albo niech zawalczą z młodymi prospektami, bo jak znowu będzie walka Fury/AJ/Wilder vs Whyte/Pulev/Chisora to już mnie na wymioty bierze, gdy mamy sporo prospektów typu Joyce, Bakole, Sanchez, Dubois czy nawet już ten Hrgovic, Hunter czy Wallin lepszy.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 05-12-2022 20:17:04 
Rewanż ze Szpilką the Pinem bym zobaczył !
 Autor komentarza: Scross
Data: 05-12-2022 21:27:22 
Chisora kończ już chłopie.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 06-12-2022 11:37:48 
E tam czemu ma kończyć.. wytrzymał 10 rund z Furym.. dłużej jak Whyte.. Chisora dalej to świetny tester..do zarobienia jeszcze sporo hajsu..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.