'BALBOA' DOMALIK: JAK POCZUJĘ KREW, TO JUŻ NIE ODPUSZCZĘ!

- Jestem przygotowany na wszystko, czy to potrwa niecałą rundę, czy pół godziny. Przyjechałem tu po zwycięstwo - zapowiada Bartłomiej BALBOA Domalik przed walką z Łukaszem Parobcem na gali GROMDA 11. Lepszy z dzisiejszego starcia spotka się potem z Mateuszem DON DIEGO Kubiszynem w walce o mistrzowski pas federacji GROMDA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Clevland
Data: 02-12-2022 12:56:03 
Szkoda, że tak utytułowani zawodnicy jak Domalik czy Kubiszyn muszą walczyć (bo w kickboxingu nie ma pieniędzy) w taki sposób.

Może wejście kickboxingu na olimpiadę wygeneruje większe zainteresowanie oraz pieniądze.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-12-2022 13:32:18 
Z kick-bokserów mamy świetnych zawodowców, jak wyżej wymienieni, a także Wrzosek, albo weterani Sarara, Wroński, czy senior weteranów Różalski, a i pewnie jak się poszuka znajdą się inni np. Bławdziewicz. Można kogoś zza miedzy zaprosić itd. Co się tyczy amatorów przyznam się nie wiem jak to wygląda.
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 02-12-2022 16:11:59 
Dwadzieścia lat temu kolega z pracy często wspominał o teorii która stanowiła, że po przekroczeniu pewnego pułapu absurdu urzędniczego (ilość dokumentacji papierowej) petent już do niczego nie jest potrzebny, a urzędy wymieniają korespondencję między sobą ciągle ją zwiększając i piętrząc zadania własne.
Nie sądziłem wtedy, że po upływie dekady widoczne już to będzie w przemyśle sportowym - rozgrywki przez 7 dni w tygodniu, także w godzinach przedpołudniowych. Transmisje w kanałach sportowych i widać, że na trybunach 100 osób w najwyższej lidze rozgrywkowej. Reasumując widz nie już do niczego potrzebny, a interes się kręci (w niektórych dziedzinach tego przemysłu). Reklamy, sponsorzy, w tym niestety bez naszej zgody z publicznych pieniędzy. Kto będzie miał wolę przerwać to szaleństwo ? A z drugiej strony dziedziny tego przemysłu funkcjonujące na zasadzie jak sprzedadzą się bilety to coś masz szansę zarobić. Jak to powiedział jeden z posłów PIS - cytat z pamięci: : "Jaki będzie wynik kopanej RP - Argentyna ? - ... Myślę, że 2:0 dla RP. Tak 2:0. Tak by było sprawiedliwie". :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-12-2022 18:13:56 
Mnie to wszystko kojarzy się z jednym, mianowicie z etapem schyłkowym potęgi. "Chleba i igrzysk", a teraz obu mamy pod dostatek.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.