NA KONIEC ROKU GALA SBN 19 W TORUNIU

Już tylko trzy tygodnie pozostały do gali Suzuki Boxing Night 19. Na ringu w Toruniu dojdzie do meczu Polska vs Chorwacja mężczyzn, odbędą się dwie walki zawodowe, a w kilku innych pojedynkach wystąpi grupa toruńskich pięściarek i pięściarzy.

- Bardzo się cieszę, że przed własną publicznością i na antenie TVP Sport możemy zaprezentować naszych zawodników. Uzyskaliśmy w tym roku duże sukcesy, tj. cztery medale w Mistrzostwach Europy w czterech różnych kategoriach wiekowych. To znaczy, że idziemy w dobra stronę - mówi Kamil Gorząd, trener Pomorzanina Toruń.

Z klubu prowadzonego przez trenerów Henryka Żołnowskiego, Macieja Żołnowskiego, Kamila Gorząda (współpracują z nimi Dominik Narojczyk i Tomasz Hałas) na gali walczyć będą: Barbara Marcinkowska, Aneta Rygielska, Natalia Rok, Sandra van der Zanden, Daniel Murawski, Borys Płachta, a także Jakub Ochnicki z Fight Club Toruń.

- Cztery lata temu w Toruniu odbył się mecz towarzyski bokserskich reprezentacji Polska vs Serbia, a teraz zapraszamy na kolejne ciekawie zapowiadające się spotkanie z inną bałkańską drużyną narodową, a także na wiele innych walk - dodał Gorząd, który jest również głównym szkoleniowcem reprezentacji Polski kadetek i juniorek.

Gala 16 grudnia w Hali Sportowej "Spożywczak" w Toruniu odbędzie się dziewiątą w tym roku cyklu Suzuki Boxing Night. To organizacyjny i sportowy sukces PZB i Suzuki Motor Poland.

Z kolei na początku miesiąca, od 2 do 8 grudnia Zabrze będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.