WALKA TAYLOR vs SERRANO II W PRZYSZŁYM ROKU W IRLANDII

Kwietniowy pojedynek Katie Taylor (22-0, 6 KO) z Amandą Serrano (43-2-1, 30 KO), niejednogłośnie wygrany na punkty przez Irlandkę, wniósł kobiecy boks na nowy poziom. Zapotrzebowanie na rewanż jest bardzo duże, a dziś otrzymaliśmy pierwsze konkrety w tej sprawie.

Szef grupy Matchroom Eddie Hearn, który jest jednym z twórców wielkiej kariery Taylor w boksie zawodowym, poinformował, że dopinane są szczegóły umowy w sprawie przyszłorocznej walki Taylor vs Serrano II w Irlandii.

Do wyczekiwanego rewanżu ma dojść na legendarnym stadionie Croke Park w Dublinie, który może pomieścić 82 tysiące widzów.

Najpierw jednak Serrano stoczy prawdopodobnie w lutym walkę o miano niekwestionowanej mistrzyni wagi piórkowej z Eriką Cruz. Byłby to mocny wstęp do drugiego pojedynku z Taylor.

Przypomnijmy na koniec, że Katie Taylor to mistrzyni olimpijska, pięciokrotna mistrzyni świata w boksie olimpijskim i zawodowa mistrzyni świata dwóch kategorii (w tym niekwestionowana mistrzyni wagi lekkiej). Natomiast Portorykanka Amanda Serrano jest zawodową mistrzynią świata siedmiu kategorii wagowych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.