YARDE: BETERBIJEW WPADŁ W KŁOPOTY, ZWYCIĘSTWO TO MOJE PRZEZNACZENIE

Obowiązkowy pretendent WBO Anthony Yarde (23-2, 22 KO) znokautował w sobotę Stefaniego Kojkowa i 28 stycznia w Wielkiej Brytanii zmierzy się z mistrzem IBF, WBC i WBO wagi półciężkiej Arturem Beterbijewem (18-0, 18 KO). Brytyjczyk nie będzie faworytem tego starcia, jednak jego wiara w siebie pozostaje niezachwiana.

- Po tej walce skupiam się już tylko na Beterbijewie. Mogę wziąć kilka tygodni wolnego i trenować do walki z nim tylko trzy tygodnie. A poważnie mówiąc, to wierzę w siebie. Ten gość wpadł w kłopoty - powiedział Yarde.

- Zraniłem Siergieja Kowaliowa w walce mistrzowskiej w 2019 roku i prawie go wykończyłem. Wszyscy mnie skreślali, a potem chwalili. Tak czy inaczej przegrałem. Teraz jestem lepszym zawodnikiem i znowu dam z siebie wszystko. Nauczyłem się, żeby zawsze być w walce sobą. Jestem teraz dużo bardziej wyrachowany, a zwycięstwo nad Beterbijewem to moje przeznaczenie - dodał człowiek zwany "Bestią".

- Gramy w lidze mistrzów, to najwyższy poziom. Elita. Każdy, kto ma ambicję, marzy o znalezieniu się w tym miejscu. My jesteśmy gotowi na ten pojedynek, to już nasza druga walka mistrzowska. Anthony nie miał właściwie kariery amatorskiej, ale błyskawicznie zbliżył się do szczytu boksu zawodowego. Przed nami ostatni krok. Anthony ma wszystko, by wygrać (...) - stwierdził trenera Yarde'a, Tunde Ajayi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 21-11-2022 17:58:37 
Być może zwycięstwo faktycznie jest jego przeznaczeniem. Ale nie w walce z Beterbijewem. Z tym Kowalewem to też trochę naciąga, bo bukmacherzy wtedy stawiali na Yarde :P Nie z powodu jakichś walorów Brytyjczyka, raczej przez schyłkowość Rosjanina. Który był już wtedy po obiciu jaj przez syna sędziów, porażce z Eleidarem Alvarezem i ze stałymi kłopotami z chlaniem oraz silikonowymi szlauchami. Beterbijew kładzie Yarde do końca 9 rundy. Ale walkę obejrzę z przyjemnością.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-11-2022 18:19:54 
Beterbijew liczbę walk na zawodowym ringu ma dość ubogą, natomiast bilans amatorski świadczy o przebiegu jak w Passacie TDI, a te jak wiemy są niezwykle trwałe, co nie zmienia faktu, iż skuteczności niejeden mu pozazdrości. Yarde pewnie zaliczy gonga, następnie zonka i gadać sobie może co dusza zapragnie, a i tak każdy wie jak to się zakończy, więc trudno się z tobą Stieczkin nie zgodzić, a i tak każdy z nas z chęcią to zobaczy. Artur to w końcu prawdziwy barbarzyńca.
 Autor komentarza: Oskarito21
Data: 21-11-2022 19:19:32 
Hahaha o kurwa chlopa 100 letni Kowaliow jabami znokautował a gość mówi że Beterbijew wpadł w kłopty 😂 dobre, tak naprawde to Yarde wpadł w tarapty I to poważne
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-11-2022 19:28:42 
"Niedługo może mieć kłopoty, już ma kłopoty".
 Autor komentarza: b0ndevi4nt
Data: 21-11-2022 19:33:40 
Zgadzam się. Jeśli Beterbiev nagle nie okaże wieku to Yarde ma przejebane. Na jego miejscu spisałbym testament na wszelki wypadek ;)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.