BYŁY ZAWODNIK NFL I UFC POBIŁ RAHMANA JR

145 kilogramów siły. Greg Hardy (2-0, 1 KO) - były zawodnik ligi NFL, potem zawodnik federacji UFC, teraz próbuje się w boksie. Póki co z dobrym skutkiem.

Wiemy jedno - nie zawsze jabłko pada blisko od jabłoni. Hasim Rahman Jr (12-2, 6 KO) coś tam potrafi, ale do tatusia, byłego dwukrotnego mistrza świata wagi ciężkiej, bardzo mu daleko.

Początek jeszcze niezły. Rahman junior obskoczył rywala, wyboksował go i wygrał pierwszą rundę. Wszystko jednak zmieniła akcja w drugiej odsłonie. Hardy przyjął prawy sierp Rahmana na gardę, błyskawicznie odpowiedział kontrą z prawej ręki, posyłając przeciwnika na deski. Po liczeniu zostało jeszcze dziesięć sekund do przerwy. Zaraz po niej Rahman znów został zraniony, tym razem ciosem podbródkowym, co ustawiło potyczkę do końca.

Po czterech starciach sędziowie zgodnie punktowali 39:36 na korzyść Hardy'ego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 20-11-2022 09:42:55 
Niezłe zasady... Skoro po liczeniu zostało jeszcze dziesięć rund do przerwy, to nie dziwne, że zaraz po niej Rahman ledwo stał na nogach :P Mało kto wytrzymałby półgodzinną rundę :P

A na poważnie, Rahman jr. to ten sam przypadek, co młody Hatton. Słabiak, ciągnięty za uszy wyłącznie z powodu zamierzchłych zasług tatusia. I wyłącznie dlatego o nim czytamy. Gdyby typ nie nazywał się Hasim Rahman Jr., to nie przebiłby się nawet do mediów "stanowych". Jego rozpoznawalność ograniczałaby się do jakiegoś hrabstwa w Connecticut czy innym Ohio.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 20-11-2022 14:56:20 
Rahmana Jr to by pobił nawet były zawodnik NHL lub NBA.
 Autor komentarza: Flakon
Data: 20-11-2022 16:52:08 
Rahmana Juniora to by pobił nawet Marcin Najman
 Autor komentarza: SWJar
Data: 20-11-2022 23:47:57 
Ten Jack Paul ma nosa do przeciwników. Miał szansę pokonać zawodowego boksera który prowadzi swoją karierę nieco hobbystycznie, a byłby to w koncu koleś nie z niższej wagi. Ale zawsze mogą się jeszcze zmierzyć jeśli Rahman Jr odbuduje się obaleniem jakiejś puszki soku pomidorowego.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.