KRZYSZTOF GŁOWACKI O WALCE Z RIAKPORHE

Nie pod koniec listopada, jak zakładaliśmy prowadząc tę rozmowę, a w styczniu Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) ma lecieć do Wielkiej Brytanii na trudną walkę z Richardem Riakporhe'em (15-0, 11 KO). O najbliższym rywalu i planach treningowych porozmawialiśmy z byłym dwukrotnym mistrzem świata wagi junior ciężkiej - zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 16-11-2022 12:11:53 
Marzenia o odzyskaniu mistrzowskiego pasa to już raczej mrzonki. O wygraną z Riakporhe'em też będzie bardzo trudno. Nawet jednak porażka w dobrym stylu powinna otworzyć Głowackiemu drogę do dalszych walk w UK, gdzie w tej chwili wg Boxreca boksuje 164 cruiserów (dla porównanie w Polsce 35, w Rosji 31, w USA 177), z czego około 10 to bokserzy dobrej klasy.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 16-11-2022 20:44:36 
Wydaje mi się, że szanse są marne. Chociaż niezerowe. Głowacki może wygrywać rundy do czasu trafienia, chociaż jest i taka szansa, że trafienie może nie przyjść, ale jest to szansa mała. Ja tę walkę będę oglądał raczej pt. jak wypadnie tak ciekawy pięściarz jak Riakporhe na tle jednak mistrza świata z nie tak dawna.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.